Bir göğüs programinda kaç açiş ve kaç pres olmalidir sizce...

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
2 press ardindan 1 veya 2 açiştir benim görüşüm hatta antremani öyle bir yaparsinki 3 hareket sonra nakavt olursun 2 press 1 cable vs. Birde size sorayimdedim atalar nedemiş 1 elin nesi var 2 elin sesi var şlakp! Vs.vs. :D

Forum Üyesi
çok iyi bir program gerçekten benimde programım önceden bunun gibi birşeydi diyebilirim yanı sıralamalar tabi bunda daha çok kişi hangi taktiklerden yani sistemden yarar sağlıyorsa o , o kişiye göre daha iyidir.Ama 1 press 1 açış sonra pres sonra açış yani aralara ekleme var güzel bir progam gerçekten ama hatta elimden gelse 3 harekete indirecem programı :D öyle bir yapıyorum ki o 2 presi açışı zor yapıyorum nerdeyse şınav çekemez hale gelmek siz anlayın işte :D

Yorum
Forum Üyesi
ben smith machine press 4 set yapıyorum.15-12-10-8 diye gidiyorum ağırlık arttırarak.Şu ay ortaısnda SAvaş abinin programını yapıcam Kısaca şu Programım:

Smith machine Press
İncline Barbell Press
Dumbell Fly yapıyorum. 2 Press 1 açış oluyor.Gögüslerimden memnunum

Yorum
Forum Üyesi
büyümek istiyosan 4 hareket maksimum olması gerekir bence 2 press 1 fly 1 dips benim ideal programım 4 er set çakıcaksın piramidi ağırlı arttırarak 12-10-8-6 tekrar , büyümezsen paran iade ;)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: