Bir göğüs programinda kaç açiş ve kaç pres olmalidir sizce...

SöNMeZ

Forum Üyesi
2 press ardindan 1 veya 2 açiştir benim görüşüm hatta antremani öyle bir yaparsinki 3 hareket sonra nakavt olursun 2 press 1 cable vs. Birde size sorayimdedim atalar nedemiş 1 elin nesi var 2 elin sesi var şlakp! Vs.vs. :D

burakkho

Forum Üyesi
Benim programım Press,Fly,Press,Butterfly veya Crossover,Dips şeklinde oluyor.

SöNMeZ

Forum Üyesi
çok iyi bir program gerçekten benimde programım önceden bunun gibi birşeydi diyebilirim yanı sıralamalar tabi bunda daha çok kişi hangi taktiklerden yani sistemden yarar sağlıyorsa o , o kişiye göre daha iyidir.Ama 1 press 1 açış sonra pres sonra açış yani aralara ekleme var güzel bir progam gerçekten ama hatta elimden gelse 3 harekete indirecem programı :D öyle bir yapıyorum ki o 2 presi açışı zor yapıyorum nerdeyse şınav çekemez hale gelmek siz anlayın işte :D

Albertdesalvo

Forum Üyesi
ben smith machine press 4 set yapıyorum.15-12-10-8 diye gidiyorum ağırlık arttırarak.Şu ay ortaısnda SAvaş abinin programını yapıcam Kısaca şu Programım:

Smith machine Press
İncline Barbell Press
Dumbell Fly yapıyorum. 2 Press 1 açış oluyor.Gögüslerimden memnunum

FiTTrakian

Forum Üyesi
büyümek istiyosan 4 hareket maksimum olması gerekir bence 2 press 1 fly 1 dips benim ideal programım 4 er set çakıcaksın piramidi ağırlı arttırarak 12-10-8-6 tekrar , büyümezsen paran iade ;)