Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

bilek

sefayksl

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben bilekte kas yok diye biliyorum. İri yarı adamların bilekleri incecik olabiliyor. Yanlış mı biliyorum acaba?

feridun

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kalınlaşma olcanı sanmam ama güçlenme için reverse curl dene

Nacar

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kol çalışmalarını yaparken direk ile bilek arasındaki kas grupları da etkiye uğrar. ayrıca çalışmak gerekir mi dersen bence aşırı bi ilgiye gerek yok haftada bir gün o kas grubuna yönelik 2 hareket yapman bence yeterlidir.

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bilek kaslarından kasıt ön koldaki yani bilek ve dirsek arasındaki kas grubudur. kas gövdeleri daha çok dirseğe yakın bölgede yoğunlaşır bileğe yaklaştıkça yerini tendonlar alır. kasları vücudunla orantılı geliştirmek için bölgesel bilek çalışman gerek ama bi göğüs veya bi sırt gibi yüklenmene gerek yok arkadaşın dediği gibi 2 hareket yeterli olur.

brkalagz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bilek calismana bence ekstra gerek yok.Zaten yaptigin agirlik calismalarin barla dumbbell ile calistigin surece bileklerindeki kaslarda gelisir.Orantili bi gelisme olur.Fakat ozellikle oralari gelistirmek istiyorsan dumbbell ile yapacagin birkac hareketi ekstra olarak programina ekleyebilirsin.