Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bilek güreşi sonrası ağrı

BerkayKurtuldu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce bilek güreşi yaptım ve sağ omuzum incildi mi bilmiyorum ama ağırıyor.Ve şansa bakın ki ertesi günde omuz günümdü yapamadım(yapamadığım antreman dündü yani) bugün omuz çalışayım mı ne dersiniz? nasıl geçer bu ağrı lütfen acil yazın ona göre gidicem spora

BerkayKurtuldu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Lütfen yazarmısınız? Sizce dinlenmelimiyim bir kaç gün???

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce bilek güreşi yaptım ve sağ omuzum incildi mi bilmiyorum ama ağırıyor.Ve şansa bakın ki ertesi günde omuz günümdü yapamadım(yapamadığım antreman dündü yani) bugün omuz çalışayım mı ne dersiniz? nasıl geçer bu ağrı lütfen acil yazın ona göre gidicem spora
bilek güreşinde kullanılan bir kas vardır omuzda oda rotatorlardan biri olan subscapularis kolu içeri dödürür bilek güreşinde de karşındaki adamın senin kolunu masaya dokundurtmasını engeller.
kasın spazma girmiştir büyük ihtimalle rotator ısındırması yap ağır bench press lat pull down da felan bir süre ama idmana devam et