Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bigjoy wheymi ,optimum wheymi

nickarmada

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Big joy güzel marka . Bazı arkadaşların heralde optimum ve weider le işbirliği var . Sitrulin malatı filan çok işlevsel . Piyasaya tek kullanımlığı çıkaran öncü firmalardan. Üretilen tesislerin kaliteside yurt dışı olduğundan temiz. Optimum 1 kere kullandım, seri no ları arızalı olduğundan bıraktım her ürünü değişmeli olarak kullan her ürünün kendine göre özellikleri var . alabilirsiniz o ürünü gayet iyi .

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
258
Bazı arkadaşların heralde optimum ve weider le işbirliği var .
Bu kelimenizi tam olarak anlayamadim, azicik acarmisiniz? Eger tahmin ettigim gibiyse yani Optimum ya da Weider diyenleri Fan Boylukla filan itham ediyorsaniz (ki oyle olmadigini umuyorum) yasadigim ulkede satisina rastlamadigim BigJoy markasini nasil tavsiye edebilecegimi dusunuyorsunuz? Farkederseniz yazimin basinda Turk Mali urunlerin desteklenmesi konusuna degindim, madem o kadar basarililar o zaman neden ben Moskova gibi bir dunya kentinde bulamiyorum Big Joy urunlerini? Benim hatam mi sizce?

Iyi sporlar.

Gainer

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
2 side whey neyi karşılaştırıyoz birinda glutamin birindede kreatin ön planda ben kreatin olarak ayri almanı tavsiye ederim yanindada optimium iyi gider

jasperfreeman

K. Moderatörü
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
2 side whey neyi karşılaştırıyoz birinda glutamin birindede kreatin ön planda ben kreatin olarak ayri almanı tavsiye ederim yanindada optimium iyi gider
BigJoy mu Optimum mu? diye sorulduğu için Üretim kalitesi bakımından "kalite" olarak karşılaştırıyoruz. Fiyat/performans muhabbeti yani.