Biceps Ağrısı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Salı günü sporlar salonlar açılınca hemen gidip göğüs ve kol yaptım fakat 2 gündür bicepsler o kadar gergin ki kollarımı açıp kapatamıyorum ve çok acıyor.Bu konu hakkında ne yapmam gerekiyor ?

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Salı günü sporlar salonlar açılınca hemen gidip göğüs ve kol yaptım fakat 2 gündür bicepsler o kadar gergin ki kollarımı açıp kapatamıyorum ve çok acıyor.Bu konu hakkında ne yapmam gerekiyor ?
Hamlık ağrısı normaldir , esnetme haraketleri yapabilir , buz tedavisi uygulayabilirsiniz ama çok fayda etmeyecektir .

Keşke spora bir anda Split değil fullbody başlasaydınız :)

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Aslında evde yeteri kadar ağırlık vardı ve düzenli olarak evde de devam ediyordum ilk defa biceps ağrısı yaşıyorum inşallah farklı bir şey yoktur.Krem falan işe yarar mı acaba kas gevşetici falan önerebileceğiniz krem varsa ?

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Aslında evde yeteri kadar ağırlık vardı ve düzenli olarak evde de devam ediyordum ilk defa biceps ağrısı yaşıyorum inşallah farklı bir şey yoktur.Krem falan işe yarar mı acaba kas gevşetici falan önerebileceğiniz krem varsa ?
Hamlık ağrısı ise kas gevşetici daha kötü yapar , evde devam ettiğiniz halde salonda ağrıyorsa sakatlık olabilir .

Bölgeye buz tedavisi uygulayıp , bengay(ağrı kesici merhem) sürebilirsiniz , geçmezse kesinlikle muayene olmanızı tavsiye ederim.

1 Yorum
T
tolgakeremtncl yorum yaptı
Sağolun teşekkür ederim cevabınız için Bengay alıp deneyeceğim umarım en kısa sürede geçer.

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: