BESYO okumak ile Federasyon belgesinin ne farkı var ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Herkese merhabalar ben Federasyon dan antrenör belgesi almak için başvuruda bulundum gerekli eğitimleri ve şartları tamamladığım vakit umarım ki alabileceğim ama sanıyorum BESYO okuyanlar bizleri sevmiyor .d peki BESYO okuyanlar ile Federasyon dan belge alanların ne farkı var ?

Aynı zaman da bu gittiğim yolda çalışmam için önereceğiniz bilgi kaynaklari varsa da paylaşmanızı rica ederim

Forum Üyesi
Besyo okuyan da federasyonda gösterilen derslerin aynısını gördüğü için derslerden muaf olup belge alıyorlar. Ama şu yanlış anlaşılma olmasın. Federasyon normalde senden 1.800 TL kurs ücreti alacaksa besyo öğrencisi ya da mezunundan yarısını alıyor, tüm süreçler aynı. Besyo okuyanlar örneğin spor psikolojisi dersini zaten aldıkları için federasyondan tekrar o dersi almayacaklar. Yani buradaki tek fark ücret ve ders muafiyeti. Federasyon ve Besyo farklı şeyler, karıştırılmamalı. Besyo okuyana federasyon belgesi vermiyorlar. Onlar da federasyona başvuruyorlar ve muafiyetleri belirli antrenörlük derecesine kadar, sonrasında muaf tutulamıyorlar, farklı dersler devreye giriyor, şartlar farklılaşıyor.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: