Soru Beslenme & skinny fat

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
75
Spor Geçmişi
Yeni
Boy (cm)
184
Kol (cm)
33
Bel (cm)
86
Omuz (cm)
118
Skinny Fat bi durumum var yağ oranım %17 2 aydır bulk yaptım şimdi cut yapmaya karar verdim günlük ihtiyacımdan 500 kcal eksik alıyorum ağırlık antrenmanlarına devam ediyorum bu süreçte yeni başlayanlar da kasların da büyütüleceğini gösteren araştırmalar gördüm sizce yağ yakarken bir miktar kasta yapılabilir mi ?

Forum Üyesi
Skinny Fat bi durumum var yağ oranım %17 2 aydır bulk yaptım şimdi cut yapmaya karar verdim günlük ihtiyacımdan 500 kcal eksik alıyorum ağırlık antrenmanlarına devam ediyorum bu süreçte yeni başlayanlar da kasların da büyütüleceğini gösteren araştırmalar gördüm sizce yağ yakarken bir miktar kasta yapılabilir mi ?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Temiz beslenip kardiyonu yaparsan yakarsın yeni başladıysan zaten kasların hızlı gelişir temiz beslen kardiyonu yap yeterli protein karbonhidratını al görüşüne göre karbonhidratı azalt ya da çoğalt ama bunu 1-2 ay deneyerek yükselt belin kalınlaşıyorsa kıs inceliyorsa iyidir sabit kalıyorsa memnunsan öyle kalsın

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: