Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Forum Üyesi
Kilo (kg)
94
Boy (cm)
192
Herkese iyi geceler öncelikle.

Yaş 19
Boy 192
Kilo 94

3 hafta önce fitnessa başladım ve bununla birlikte beslenmeme de dikkat etmeye karar verdim.
Genellikle öğlen 1 gibi spora gidiyorum
40-45 dakika full body son 15 dakika koşu yapıyorum eve gidip gelirken 1.5 kmlik yol yürüyorum toplam 3 km

Sabah 10.30
2 Yumurta
100 gr yulaf +1 bardak süt+ 1 tatlı kaşığı bal

12.30 1 bardak nescafe gold
Saat 13.00 Spor
Sporun hemen ardından 1 adet muz+200 ml süt

Saat15.00
O gün evde pişen sebze yemeğinden 1 tabak ( örn. Yeşil mercimek yemeği,ıspanak vs.) yanında 1 kase yoğurt

Akşam 18.00

250 gr tavuk göğsü
Bolca yeşillik salatası

Genellikle böyle besleniyorum çok abartmamaya çalışıyorum.

Sizce buna ne ekleyebilirim veya bunlardan neyi çıkartmalıyım ?
Tavsiyelerinizi :)

Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhaba foruma hoşgeldiniz :)

Öncelikle beslenmeniz de fazla yağ bulunuyor , deri kalınlaşması , yağlanma olarak geri dönüş yapacaktır .

Sütü çıkarmanızı öneririm , sadece yoğurt kalsın , günlük kalsiyum ve probiyotik ihtiyacınızı karşılayacaktır zaten .

Amacınız kilo almak ise bal kalabilir yoksa onun yerine zeytin,ceviz öneririm.

Yine amacınız kilo almak ise spordan sonra muz seçeneğine devam edebilirsiniz .

Ev yemeğinin fazla yağlı olmamasına özen gösterin , günde 50-80 Gr arası yağdan fazlasına gerek yoktur , deri kalınlaşması yağlanma vs. Olarak geri dönecektir az önce belirttiğim gibi ..

Protein değeri çok az 94 kiloda birisi nerdeyse 180 Gr protein almalı , 250 Gr daha tavuk eklemenizi öneririm 2. Öğüne..

Kendi Full Body Antrenman Programını yazmak istersen : Kendi Full Body Antrenman Programını Yaz

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba foruma hoşgeldiniz :)

Öncelikle beslenmeniz de fazla yağ bulunuyor , deri kalınlaşması , yağlanma olarak geri dönüş yapacaktır .

Sütü çıkarmanızı öneririm , sadece yoğurt kalsın , günlük kalsiyum ve probiyotik ihtiyacınızı karşılayacaktır zaten .

Amacınız kilo almak ise bal kalabilir yoksa onun yerine zeytin,ceviz öneririm.

Yine amacınız kilo almak ise spordan sonra muz seçeneğine devam edebilirsiniz .

Ev yemeğinin fazla yağlı olmamasına özen gösterin , günde 50-80 Gr arası yağdan fazlasına gerek yoktur , deri kalınlaşması yağlanma vs. Olarak geri dönecektir az önce belirttiğim gibi ..

Protein değeri çok az 94 kiloda birisi nerdeyse 180 Gr protein almalı , 250 Gr daha tavuk eklemenizi öneririm 2. Öğüne..

Kendi Full Body Antrenman Programını yazmak istersen : Kendi Full Body Antrenman Programını Yaz
teşekkür ediyorum. Amacım aslında yağ yakmak listeme bakınca yağ yakma hedefi olan birisi için biraz saçma bir liste olduğunu farkettim siz söyleyince. Teşekkürler tekrardan

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: