• Fitness Bilim ailesine katılarak bilgi paylaşabilir veya paylaşılan bilgilere yorum yapabilirsin!
    Hemen Üye Ol! veya Giriş Yap!

Bazı Supplementlerin Içindeki Zehirler !

driller

Forum Üyesi
Forum Üyesi
Bazı firmalar supplementlerin içinde E129 maddesi kullanıyor ve bunların birinden bende nasibimi aldım.Malum *****7.com dan aldığım bcaa nın içinde bu maddeden çıktı ama almadan önce kesinlikle söylenmiyor.Bilmeyenler için söyliyim bu madde astım hastalarında nefes darlığı yapıyor ve farelerde yapılan araştırmalarda kanser oluşturduğu gözlemlenmiş. Bu tuzaklağa ben düştüm siz düşmeyin ! Ürünleri araştırıp alın.

Nacar

Forum Üyesi
Forum Üyesi
Bazı firmalar supplementlerin içinde E129 maddesi kullanıyor ve bunların birinden bende nasibimi aldım.Malum *****7.com dan aldığım bcaa nın içinde bu maddeden çıktı ama almadan önce kesinlikle söylenmiyor.Bilmeyenler için söyliyim bu madde astım hastalarında nefes darlığı yapıyor ve farelerde yapılan araştırmalarda kanser oluşturduğu gözlemlenmiş. Bu tuzaklağa ben düştüm siz düşmeyin ! Ürünleri araştırıp alın.
Kardeşim kesinlikle haklısın E129 gibi gıda boyaları astım hastaları üzerinde ciddi olumsuz etkileri var. Supplement alacak olan kardeşlerimizin özellikle belirli hastalıkları varsa bu hastalığı tetikleyici maddeleri belirleyip satın alacağı ürünleri detaylı araştırmaları gerekiyor. İyi çalışmalar

kdrclp

Tanınmış Üye
Forum Üyesi
Xxxx7.com değilde maddenin bulunduğu Markayı söyleseydiniz daha sağlıklı ve yararlı olurdu. O ürünü sadece o site satmıyordur sanırım