Başlangıçta BCAA vs Kreatin

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!

BCAA vs Kreatin

• Kreatin

Oy: 1 100.0%
  • BCAA

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Forum Üyesi
Kilo (kg)
64
Boy (cm)
177
Arkadaşlar yaşım 19 boyum 177 kilom 64 ve şuanda kendim doğal shaker yaparak kilo alıyorum. ( Süt muz yulaf cici bebe vs. kullanarak.) Şimdi sizlere bir sorum var fitness a yeni başlıyorum vucudüm gayet fit yağsız ama ben biraz yağlanıp hacimlenmek kilo almak kas kütlesi kazanmak istiyorum hızlı bir şekilde kısacası yaza güzel bir vücudum olsun istiyorum . Bu iki supp tan birini almayı düşünüyorum protein tozuna ihtiyacım yok günlük proteinimi karşılıyorum. Hızlı hacimlenmek kas yapmak için hangisini önerirsiniz ? BCAA vs Keratin.
Sebebini söylerseniz sevinirim.

Forum Üyesi
bende 19 yaşındayım ve 58-59 kiloyum (3 hafta önce 53 tüm,aşırı ekmek falan yedim 5 öğüne kadar çıktım ) aldığım 5 kilo falan hepsi göbeğe gitti boy 178 ama kollarım bacaklarım ip ince 58 kilo gibi zayıf olmama rağmen göbeğimde baya yağlanma var ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin, geçen yıl 3-4 ay kadar fitness yaptım ama hiç verim alamadım

Yorum
Forum Üyesi
Dostum kreatin pek fazla önermem herkeste yapmayabilir yaptığı etkiden dolayı kalp ritminde bozukluklara sebep olabilir bizzat yaşadım tek bende değil.

Yorum
Forum Üyesi
Kreatini kullandıktan sonra kalp sıkışmaları v.s yaşamaya başladım ufak ufak benden önce kullanmaya başlayan yakınımın ise yürürken bile kalbinde ağrılar oluştuğu için doktora gitti ve kreatinin vücuda yaptığı etkinin kalp ritmini bozmaya başlaması tespit edildiği için ikimizde kullanmayı bıraktık sebebine gelecek olursak düşündüğüm kadarıyla vücutta olan ADP (adenosin di-fosfat)'yi ATP'ye çevirerek çalışıyor zaten ADP olarak devre dışı kalmış şeyi tekrar ATP'ye çevirmeye çalışıyorsunuz ve vücuda daha fazla enerji yükleniyor bundan dolayı da kalp ritminiz değişiyor bundan olabilir diye düşünüyorum.

Yorum
Forum Üyesi
Çok birşey anlamadım dediklerinden ama yinede kullanmayayım ben peki BCAA önerir misin ?

Yorum
Forum Üyesi
BCAA hakkında bir fikrim yok yanlış bir bilgi verip yanıltmak istemem benim sana tavsiyem kullanmak istediğin ürünü iyice araştır etkileri yan etkileri v.s iyice göz gezdir sonra içinden geliyorsa güveniyorsan kullan.

Yorum
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
Kreatine en saf ve iyi supplementtir. Üzerinizde gerçekleşecek yan etkileri VS. Bilmiyorum. Kişiden kişiye değişir. En bilinen yan etkisi saç dökülmesi varsa bunu hızlandırıyor. Onun dışında ilk 6 ay supplement önermiuorum.

Yorum
Forum Üyesi
Saç dökülmesinin ihtimali varsa kullanmam gerek olsa dahi kullanmam sağolun teşekkürler konu kilit ikisini de almıyorum

Yorum
Forum Üyesi
Ben almadan önce araştırdığım kadarıyla şöyle eğer ailende genetik olarak saç dökülmesi varsa sende ileride olacağına onu şimdiden döküyor eğer kullanmayı çok istiyorsan alırsın denersin kullandığın süreçte normalden fazla saçın dökülüyorsa bırakabilirsin

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: