Basen Bölgesi Yardım Lütfen :)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar.19 yaşındayım ve 5 aylık spor geçmişim var ve bu 5 ayda gözle gorulur baya ilerleme kaydettim fakat basen bölgemde ki yaglanmayi bir turlu cozemedim ve bu moralimi bozuyor cidden.Protein bca ve glutamin kullanıyorum.Beslenmeme olabildigince dikkat ediyorum.Bu konuda degerli fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.

Forum Üyesi
genellikle erkekler yağlarını karın ve bel bölgesinde hatta göğüs bölgesinde depolar kadınlarsa bel altında. yalnız bazen genetik farklılıklar olarak ters durumlar da olabiliyor. bu farklılık bende de var. bacaklarım çok kalındır. yağ oranını %10lara çekmeye çalış o bölgede baya küçülme olması lazım. olmazsa tekrar görüşürüz olmadı

Yorum
Forum Üyesi
genellikle erkekler yağlarını karın ve bel bölgesinde hatta göğüs bölgesinde depolar kadınlarsa bel altında. yalnız bazen genetik farklılıklar olarak ters durumlar da olabiliyor. bu farklılık bende de var. bacaklarım çok kalındır. yağ oranını %10lara çekmeye çalış o bölgede baya küçülme olması lazım. olmazsa tekrar görüşürüz olmadı
Yani diyet diyorsun hocam :)

Yorum
Forum Üyesi
diyet hep var zaten :) diyetini yağ yakımına yönelik yap veya çok rahatsız değilsen sabret önce biraz kas kütleni artır sonra definasyona gir hem daha kolay olsun hem de zaten kas kütlen az biraz daha azalmasın
Rahatsız edici bayaa hem bacaklarimi oldugundan kısa gösteriyor hem de biraz üstle orantisiz duruyor.Yani bu islerle ilgisi olmayan babam bile fark ettiyse demek ki

Yorum
Forum Üyesi
Rahatsız edici bayaa hem bacaklarimi oldugundan kısa gösteriyor hem de biraz üstle orantisiz duruyor.Yani bu islerle ilgisi olmayan babam bile fark ettiyse demek ki
şimdi üst vücudunu hacimlendirdiğinde o o kadar gözüne batmayacak. benim bacağım seninkinden daha kalın valla. ama biraz daha büyüyüp define gireceğim inşallah. seninki bence hiç abartılacak bir boyutta değil haline şükret :)

Yorum
Forum Üyesi
şimdi üst vücudunu hacimlendirdiğinde o o kadar gözüne batmayacak. benim bacağım seninkinden daha kalın valla. ama biraz daha büyüyüp define gireceğim inşallah. seninki bence hiç abartılacak bir boyutta değil haline şükret :)
Slim fit pantolon giyemedikten sonra asla tatmin olmayacağım hocam.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: