Soru Barış Okan Belovacıklı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhabalar,
Barış abiyi uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten fiziğini beğeniyorum. Kesinlikle beni ilgilendirmez fakat sizce Barış abi Steroid kullanıyor mudur? Çünkü ilerde onun gibi fiziğim olsun isterim. Bana göre natural olabilir çünkü iri bir adam ve vücudunda damarlarda çok belli olmuyor yada işte çizgili falan değil. Steroid kullanan biri genellikle kilolu olsada bütün vücudu damarlı ve çizgili oluyor ve karın kası oluyor.

Size göre Barış abi doğal mı yoksa kür kullanıyor mudur?

Forum Üyesi
Mesaj Lideri
Merhabalar,
Barış abiyi uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten fiziğini beğeniyorum. Kesinlikle beni ilgilendirmez fakat sizce Barış abi Steroid kullanıyor mudur? Çünkü ilerde onun gibi fiziğim olsun isterim. Bana göre natural olabilir çünkü iri bir adam ve vücudunda damarlarda çok belli olmuyor yada işte çizgili falan değil. Steroid kullanan biri genellikle kilolu olsada bütün vücudu damarlı ve çizgili oluyor ve karın kası oluyor.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba. Öncelikle belirtmek isterim ki Barış Hocayı bende çok severek takip ederim. Bilgi birikimine güvendiğim hocalardan biridir. Sorunun cevabına gelecek olursam doğal olarak ulaşılması zor bir vücut.
Fikrini belirttiğin için teşekkürler ve evet ulaşılması zor bir vücut. Diğer üyelerin de fikrini merak ediyorum

Yorum
Forum Üyesi
Adam steroidi geç synthol basıyor (!), şaka bir yana böyle söylentilerde mevcut, kolları syntholu andırmıyor değil fakat günahına girmeyeyim, marcusla yaptığı videoda marcus bile sormuştu dalga geçerek gerçi onunda yaptığı ayıp. Steroid konusuda şunu söyleyeyim, evet kullanmıştır ve bu kas kütlesine naturel gelmek baya zor, şu an kür yapmıyordur zaten saldım diyor ama 26 kg videosunda kesinlikle definisyon kürü yaptı.

Ekli dosyalar

• E525AE80-A5AD-4F4E-8636-6CF0EE6EB189.png
    E525AE80-A5AD-4F4E-8636-6CF0EE6EB189.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 29
Yorum
Forum Üyesi
Adam steroidi geç synthol basıyor (!), şaka bir yana böyle söylentilerde mevcut, kolları syntholu andırmıyor değil fakat günahına girmeyeyim, marcusla yaptığı videoda marcus bile sormuştu dalga geçerek gerçi onunda yaptığı ayıp. Steroid konusuda şunu söyleyeyim, evet kullanmıştır ve bu kas kütlesine naturel gelmek baya zor, şu an kür yapmıyordur zaten saldım diyor ama 26 kg videosunda kesinlikle definisyon kürü yaptı.
26 kilo zamanında küre girdiği çok bariz ortada. Marcusun videosunu bende izledim fakat tam net bir şey söyledi denemez Barış abi.

Yorum
Forum Üyesi
Merhabalar,

Dostum hangi video hatırlayamadım sports guru kanalındaki soru cevap videolarından birindeydi sanırım , kendisi dönem dönem eskiden kullandığını söylemişti, ve yanılmıyorsam kısa da olsa yarışma serüveni de var Barış hocamızın

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: