Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Bacak ve Omuz

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
bende aynı gün yapıyorum pek sıkıntı yaşamıyorum tabi salon bodrum katta çıkarken merdivenleri yalarak çıkıyorum o ayrı mevzu :D :D :D

sefayksl

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bende aynı gün yapıyorum pek sıkıntı yaşamıyorum tabi salon bodrum katta çıkarken merdivenleri yalarak çıkıyorum o ayrı mevzu :D :D :D
Olması gerekende o zaten en iyisini yapıyorsun, ''bacak antrenmanı sonrası yürüyerek salondan çıkan bizden değildir.'' :)

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhabalar,

Bir programda gördüm bacak ve omuz aynı güne konulmuş, doğru mudur acaba merak ettim?
Fitness da bölgesel anlamda söylüyorum şu bölgeyle şu bölge aynı güne konulamaz diye birşey kesinlikle yoktur. Her bölge her bölgeyle beraber çalışılabilir. Sadece - ki o da kişiden kişiye değişir.- bazı bölgeleri beraber çalışmanın daha fazla artısı vardır.

sefayksl

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Fitness da bölgesel anlamda söylüyorum şu bölgeyle şu bölge aynı güne konulamaz diye birşey kesinlikle yoktur. Her bölge her bölgeyle beraber çalışılabilir. Sadece - ki o da kişiden kişiye değişir.- bazı bölgeleri beraber çalışmanın daha fazla artısı vardır.
Eyvallah abi.