Bacak için nasıl bir antreman programı uygulanmalı

AlpGC

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
Kilo (kg)
72
Boy (cm)
170
Merhaba arkadaşlar bi süre önce 90 kilodan cok hızlı bir şekilde 54 e düştüğüm için baya çatlak ve sarkma oluştu suanda 72 kilo felanım bacagım spora baslamadan önce de kalındı 54 60-65 kiloyken ancak spor ile ilerledikçe artık cok kalınlastıgını hissettim ve bazı olan rahat şeylerde şimdi rahatsız ediyor antremanda hacimlenmeye yönelik calısıyortum az tekrar ağır kilo bacakda sizce nasıl çalışmamı devam ettirmeliyim

En İyi Cevaplar
0
YouTube'da Savas Cebeci bacak büyütme programı var bakabilirsin kardeşim.

cekkA61

K. Moderatörü
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
Az tekrar ağır kg powerlifterlara yönelik bi antrenman biçimi biraz daha düşürüp 12-14 tekrar yaptığın zaman daha çok verim alırsın.Özellikle lounge ı öneririm çok etkili bir hareket

AlpGC

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
@Hakan Kaya Bacağımı dahamı cok büyütmem lazım yani kas kazanımını yükseltmek için

AlpGC

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
@cekkA61 Hacimlenmeye yönelik calısıyorum o kadar cok tekrar yapmam için ağırlığı düşürmem gerekicek daha mı cok kas kazanımına yönelik olur senin dediğin gibi yaparsam

Naci

Moderatör
SMS Onaylı
En İyi Cevaplar
1
Amaciniza gore idman programinizi olusturmaniz faydaniza olacaktir. Blog bolumumuzde bununla ilgili yazilmis degerli bir makale var, okumanizi oneririm.

Yaziya ulasmak icin tiklayin

Juan

Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
Haftada iki gün bacak çalışıp, birisinde güce yönelik diğerinde hacime yönelik egzersiz ve ağırlık seçimi yapabilirsin.