Anket Aylık Spor Salonu Üyelik Ücretleri

Üyelik Ücretiniz'den Memnun musunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    38
22 Mayıs 2015
1,881
646
133
31
Merhaba , fitness bilim ailesi.Bulunduğunuz il ve ilçelerde bulunan spor salonlarının , adres , aylık üyelik ücreti , memnuniyetinizi bizim ile paylaşın.

Buyurun eksileri ve artıları ile salonunuzu tarif edin.Neden mi böyle bir çalışma başlattık .?

Arkadaşlar özelikle yeni başlayan üyelerimiz ve şehir değiştirmek zorunda kalan arkadaşlar için bir ön bilgi niteliğinde olacaktır.

Katkılarınızı bekliyoruz , herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:
1 Haziran 2014
771
300
63
27
İstanbul Sultanbeyli Atlas park Macfit.
Aylık 70 TL
Akşam saatlerinde çok dolu diğer saatler gayet memnunum.

22 Mayıs 2015
1,881
646
133
31
İstanbul Sultanbeyli Atlas park Macfit.
Aylık 70 TL
Akşam saatlerinde çok dolu diğer saatler gayet memnunum.
Fiyatı iyiymiş , paket mi.? Aylık ücret olarak mı alınıyor.? Onuda belirtirseniz , diğer arkadaşlar da katılsa iyi olur.

Bu reklama girmiyor , üyelere yardımcı olmuş olursunuz.

'

Benim aylık 100 tl ama salon aşırı berbat sokak arası bir salon ama temizlik sıfır düzen 0 sınav yüzünden 1-2 aylık ara verdim zaten bir sonraki spora geri dönüşümde başka salona gitmeyi düşünüyorum.

17 Şubat 2017
365
129
43
İstanbul
Ben de gittiğim salondan memnunum. Eğitmen arkadaşlar güler yüzlü, cana yakın, bilgili. Makinalar da yeterli. Sabah 07:00-09:00 arası gittiğim için keyifle yapıyorum sporumu. Kalabalık 16:00 dan sonra başlıyor.
Bağdat caddesi Şaşkınbakkal M&S sokağında Paşam Sport Club...

14 Ekim 2016
394
93
48
kadirli
Konya Selçuk Üniversitesi -sözde- spor salonu İkonyum. 8 aylık yazılıyorsun sezon başı. aylığı 45 civarına geliyor.berbat berbat berbat. aletler eski püskü dandik yetersiz. m2 başına 2 adam düşüyor. sürekli birşeyler bozuluyor.

Osmaniye Kadirli Sporyum. Kıçı kırık bir ilçe olmamıza rağmen bu salon 10 kat daha iyi konyadakinden. salon geniş aletler yeni çeşitli atmosfer çok iyi. normalde aylık 50. 6 aylık yazılırsan 3 ay da hediye var 9 aylık 300 ediyor. 1 kere de dondurma hakkı veriyorlar üyeliği.

Keşke bu salonu gittiğim her yerde yanımda taşıyabilsem. ohoo daha çok büyümem gerek salon çok ağır :D

28 Ağustos 2016
167
47
48
36
Adana
Benim salon için üç aylık 200 veriyordum ben ama aylık 90TL 3 aylık 240tl olacak. Adana'da steel spor salonu. Aralarda bir salon ama hocaları pek ilgili ve güler yüzlü insanlar. Ben akşam 7 - 10 arası değişen saatlerde salonda oluyorum ve genelde bir miktar kalabalık oluyor ama sıra bekleme falan olmuyor fazlaca. Alet edevat yeterli.

Bu temizlik işi kurumsal olmayan salonların en büyük sıkıntısı sanırım. Özellikle benim gibi temizlik hastalığı olanlar için çok büyük sıkıntı. Hatta sırf bu yüzden kendi ekipmanlarımı almayı uzunca bir süre düşünmüştüm ve hala düşünüyorum. Gerçi hiç kurumsal salonlarda şahsen bulunmadım, oraları da pek bilmiyorum. Bulunduğum bölgede kurumsal salon diyebileceğimiz bir salon vardı o da iflas etti. Bu yüzden biraz da mecburiyetten ve bu çevredeki en büyük salon olduğu için salonumu değiştiremiyorum.

14 Nisan 2017
458
38
28
18
Oslo
izmirde 60 tl yurtdışında gittiğimde 100-150 tl arasına denk geliyordu ama basketbol sahasından büyüktü :D