Arkadaşlar her gün tek bölge antreman programım sizce nasıl yardımcı olun ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar her gün tek bölge program eksikleri veya fazlaları varsa yarımcı olun düzelteyim ileri seviye sporcu değilim 4 5 aylık geçmişim var sizce bana uygunmu ?:confused::confused:

Forum Üyesi
program güzel ama 4-5 aylık geçmişi olan için fazla bence

Yorum
Forum Üyesi
Arkadaşlar her gün tek bölge program eksikleri veya fazlaları varsa yarımcı olun düzelteyim ileri seviye sporcu değilim 4 5 aylık geçmişim var sizce bana uygunmu ?:confused::confused:
Hergün tek bölge dünyanın %99'u için uygun değil o yanılgıya düşmeyin. Steroid kullanmıyorsan ehrgün tek bölge çalışmayacaksın, Steroid kullanıyorsan en az 20 tekrarlı çalışacaksın kası mahvedeceksin kas kendine 6 günde zor gelecek ki haftada bir çalışmak yetsin. Sen pazartesi göğüs çalışıyorsun kas en geç çrşambaya kendine gelecek. Sonraki 5 gün kası uyutacaksın ve gelişme bekleyeceksin. yok öyle birşey

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.facebook.com
Hergün tek bölge dünyanın %99'u için uygun değil o yanılgıya düşmeyin. Steroid kullanmıyorsan ehrgün tek bölge çalışmayacaksın, Steroid kullanıyorsan en az 20 tekrarlı çalışacaksın kası mahvedeceksin kas kendine 6 günde zor gelecek ki haftada bir çalışmak yetsin. Sen pazartesi göğüs çalışıyorsun kas en geç çrşambaya kendine gelecek. Sonraki 5 gün kası uyutacaksın ve gelişme bekleyeceksin. yok öyle birşey

her bölgeyi haftada 2 defa mı çalıştırmak gerek diyorsunuz yani fakat buda çok zaman alan birşey ? insanların %90 ı haftada her bölgeyi bir defa çalıştırıyor fakat 3 günde her gün 2 bölge giriyor ben sadece bölgeleri güne yayıyorum farkı nedir ?

Yorum
Forum Üyesi
her bölgeyi haftada 2 defa mı çalıştırmak gerek diyorsunuz yani fakat buda çok zaman alan birşey ? insanların %90 ı haftada her bölgeyi bir defa çalıştırıyor fakat 3 günde her gün 2 bölge giriyor ben sadece bölgeleri güne yayıyorum farkı nedir ?

Her gun iki bölge haftada uc gun de yeterli bir antrenman degil zaten. Yeni başlayanlar hadi alışık degil filan diye o kadar yetsin diyoruz ama haftada en az 4-5 gun çalışmak lazım. Bacaklar sırt ve göğüs 2ser kez kollar ve omuz birer kez yeterlidir. Bacağın bir kere sırtın bir kere çalışıldığı bir programdan verim beklemek hayalcilik olur. Yeni başlayanlar gelişim gösteriyor ama diyeceksin; yeni başlayan adam eline iki dumbbell alıp iç adım atsa da gelişim gösterecek zaten ben az biraz çalışmış kişiler icin söylüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum