Soru Arkadaşlar ağır press hareketleri(İnc chest press) gibi, boy uzamasını engeller veya baskılar mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Ben zamanında, takıntılarım yüzünden, vücudumu daha da simetrik yapabilmek için uzun süreli(min 6 ay) tek taraflı chest press falan yaptım(ağır kilolarla) vücudumun kabul etmediği kilolarla tek taraflı çalıştım, neden vücudunun kabul etmediği kilolarla derseniz mesele uzun, boş verin. Bu yaptığım olay boyumun uzamasını engellemiş veya baskılamış mıdır? Yani şuan da olmam gereken boyda mıyımdır? Yaş 18 boy 1.80 küsür. Teşekkürler

Forum Üyesi
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Ben zamanında, takıntılarım yüzünden, vücudumu daha da simetrik yapabilmek için uzun süreli(min 6 ay) tek taraflı chest press falan yaptım(ağır kilolarla) vücudumun kabul etmediği kilolarla tek taraflı çalıştım, neden vücudunun kabul etmediği kilolarla derseniz mesele uzun, boş verin. Bu yaptığım olay boyumun uzamasını engellemiş veya baskılamış mıdır? Yani şuan da olmam gereken boyda mıyımdır? Yaş 18 boy 1.80 küsür. Teşekkürler

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: