antrenmandan hemen sonra muz?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Tamam anladık insilün yükselince büyüme hormonu düşüyor.ama bi dengesi var terazi hesabı ;)
Glisemisk endeks değerlere baktığımızda muz orta level da yani bize göre antremandan hemen sonra giyinmeden bir muz atsak ??? Nasil olur?? 5 dk sonrada tavuk gogusu yeriz onda karbonhidrat yok boyle olmaz mi?

Forum Üyesi
büyüme hormonundan ziyade yağ yakımıda duruyor bunuda göz önüne alın eğer definasyon döneminde değil iseniz yeyin ama definasyon dönemi bildiğim kadarı ile muz karpuz kivi gibi meyveler yenilmez.

Yorum
Forum Üyesi
Yağ yakımı yapıyorsan antremandan hemen sonra yemeni tavsiye etmem yağ yakımını durdurur. Eğer Bulk yapıyorsan kendi seçimin ister ye ister yeme.

Yorum
Forum Üyesi
Antrenmandan sonra alınan basit şeker,insülini yükseltip yağ yakımını durdurur.Antrenmandan sonraki öğününüz kompleks karbonhidrat ve proteinden oluşan bir öğün olsun.

Yorum
Forum Üyesi
Zaten fitnısa başlama amacım kilo almak....
Antremandan hemen sonra yediğim orta boy muz karbonhidrat ihtiyacını karşılar heralde...
20 dk sonra veya hemen sonrada tavuk göğüsü yerim

Yorum
Forum Üyesi
Zaten fitnısa başlama amacım kilo almak....
Antremandan hemen sonra yediğim orta boy muz karbonhidrat ihtiyacını karşılar heralde...
20 dk sonra veya hemen sonrada tavuk göğüsü yerim

fitness'e başladı isen öncelikle fitnis diye değil fitness diye yaz garip duruyor :)
ve karbonhidrat olarak tavuk yanında esmer prinç yemen daha iyi olur gereksiz şekere gerek yok.

Yorum
Forum Üyesi
Antrenmandan sonra alınan basit şeker,insülini yükseltip yağ yakımını durdurur.Antrenmandan sonraki öğününüz kompleks karbonhidrat ve proteinden oluşan bir öğün olsun.

Farklı bır forumda antremandan hemen sonra alınması gereken basıt şekerin öneminden bahsediyorlardı hep bunun içinde üzüm suyunu önermişlerdi

Şimdi de insülin büyüme hormonunu durduruyor diyorlar bende bunun üstüne antrenmandan sonra üzüm suyu içmiyorum.

Yorum
Forum Üyesi

Farklı bır forumda antremandan hemen sonra alınması gereken basıt şekerin öneminden bahsediyorlardı hep bunun içinde üzüm suyunu önermişlerdi

Şimdi de insülin büyüme hormonunu durduruyor diyorlar bende bunun üstüne antrenmandan sonra üzüm suyu içmiyorum.

hocam herşeyden önce şunu düşünmek lazım şekerin hiç bir türlüsü lazım değil ne gerek var. onun yerine yağ yakması için vucudu tutmak daha iyidir.

Yorum
Forum Üyesi
hocam herşeyden önce şunu düşünmek lazım şekerin hiç bir türlüsü lazım değil ne gerek var. onun yerine yağ yakması için vucudu tutmak daha iyidir.

evet özellikle de biraz canan karatayı dinleyince şeker içeren şeylerden hiçbirini kullanmıyorum :)

Yorum
Forum Üyesi

Benim o forumlar yüzünden 1 senem boşa gitti.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: