Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

antrenmana tavuk götürmek?

ozayhanosman

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Evim uzak olduğu için mecburen tavuk göğsünu tupperware kaba koyup göturmeyi düşünüyorum...
Ortalama 2 saat duracak bozukcağını düşünmüyum da tadı nasıl olur nasıl pişiriyim pisirddkten sonra zeytinyağı baharat felan döküyüm mü?

Fatih A.

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
4
Evim uzak olduğu için mecburen tavuk göğsünu tupperware kaba koyup göturmeyi düşünüyorum...
Ortalama 2 saat duracak bozukcağını düşünmüyum da tadı nasıl olur nasıl pişiriyim pisirddkten sonra zeytinyağı baharat felan döküyüm mü?
Hiç bir şey olmaz rahat olun, süre çok kısa. Yeter ki direkt güneşe uzun süre maruz kalmasın uzun süre. İyi Çalışmalar.

ozayhanosman

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Peki üstüne baharat ve pişdikten sonra zeyrtinyağı doksem?

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
baharat dökünce iyi oluyor özellikle köri toz halinde varsa... onun dışında tadı çokiçaçıcı olmuyor tecrübeliyim:)

ozayhanosman

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Dün ilk defa yaşadım mecbur yedim kabın dışı çok sıcakti ama tavuk sogumusdu yani...