ant süresi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
şuna ki salonlar kapalıyken ve ramazandayken 6 hareket 7x20 lik bi bacak antrenman programı yapıyorum denemek için yaklaşık 2.30 3 saat sürüyor 8 de yemek yediğimi var sayarsak 9 da başlıyorum 12 de anca bitiriyor ant sonrası cheat meal yapıyorum ramazanda kilo korumuya yöneldim yaklaşık 3600 kalori iftarda da 200 gram pirinç 200 tavuk yag salata şeklinde benim burdaki asıl sorum antrenmanın bi kısmını ilk 2 hareket ini iftardan önce sonra yemekten yine 1 saat sonra devam etsem nasıl olur yada başka bir çözümünüz varmı
@Yusuf İhsan

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
şuna ki salonlar kapalıyken ve ramazandayken 6 hareket 7x20 lik bi bacak antrenman programı yapıyorum denemek için yaklaşık 2.30 3 saat sürüyor 8 de yemek yediğimi var sayarsak 9 da başlıyorum 12 de anca bitiriyor ant sonrası cheat meal yapıyorum ramazanda kilo korumuya yöneldim yaklaşık 3600 kalori iftarda da 200 gram pirinç 200 tavuk yag salata şeklinde benim burdaki asıl sorum antrenmanın bi kısmını ilk 2 hareket ini iftardan önce sonra yemekten yine 1 saat sonra devam etsem nasıl olur yada başka bir çözümünüz varmı
@Yusuf İhsan
Bir kas grubu çalışıldıktan sonra 30-40 dakika içinde kendini tamir sürecine birakir, iki bacak haraketi yapıp bir kaç saat sonra tekrar çalışmak gelişimi baltalayacaktır .

2.30-3 saat antrenman tek kas grubu için tamamen gereksizdir , profesyonel bodyciler bile tek adeleye Max 1.5 saat veriyor .
Ya çok fazla gereksiz haraket var ya da set araları aşırı fazla dinleniyorum .

Beslenme konusunda ise sana beslenme programı hazırlamıştım , onu uygulamani öneririm .
Ara öğün ve son öğünü yapmana gerek yok ramazanda .

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
Kası tükenişe götüremediğin için fazla set yapma gereksinimi duyuyorsun , forumda bunun için bir iki makale var onları okumanı öneririm .

bilalt
bilalt yorum yaptı
şöyle bide ben kilo vermek istemiyorum ramazanda kilomu koriyip ramazan sonrasındaki ilk ayda bulk sonra definasyon yapicam sana bahsetmiştim yarışmaya katıldım diye o yüzden kilo vermek istemediğim icin carb ı kısmadim ve her hafta bacak ant dan sonra cheat meal yapıyorum şeker almıyorum pek pizza genelde sorun olur mu

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
Proteinden kesinlikle kısma , kas gelişimi için gerekli , yetersiz alırsan aldığın carbın anlamı kalmıyor .

Cheat meal aynadaki görüntüne bağlı olarak yapabilirsin

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: