Anabolik steroidler ve zararları üzerine belgesel

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Evet geyik ve eglence bolumuymus simdi farkettim :)) bakma lafin gelisi soyledim yoksa bende icmiyorum. Sigarayi 3 4 yil ictim bu spor vesilesiyle biraktim yaklasik 2 yildir icmiyorum
Sanada tavsiye ederim :))

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok dostum ya kaç kez bıraktım askerde geri başladım :(

Bide Günaydın Geyik&Eğlence fark etmişin :D

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
instagram.com
Yok dostum ya kaç kez bıraktım askerde geri başladım :(

Bide Günaydın Geyik&Eğlence fark etmişin :D

Olsun yinede siz yetkili arkadaşlara baş vurun konu önemli çünkü.
Acikcasi konuyu acacak yer bulamadim. Bunlari biliyormuydunuz ve nereye acacaginizi bilmediginiz konular bolumune acmayin dusundum ama konu acma yetkisi yoktu acamadim. Ondan buraya actim sonucta buda bi eglence :) Belgesel [emoji14]
Yetkililere mail atacagim duzgun bir yere tasiyip sabitlerlerse iyi olur bencede. Onemli bir konu gercekten

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
instagram.com
[MENTION=4807]oguz[/MENTION] Sayın Moderatör Zamanız Olursa Şayet Konuyu İnceleye bilir.Misiniz.

Evet konu açma yetkileri kısıtlıdır.Amaç daha önce yazışmaları okudum önceleri herkes açıyormuş fakat bilgi kirliliği oluşturmaması açısından.Böyle daha iyi bence zaten yetkili arkadaşlara başvurduğumuz taktirde bize konuların.Taşınmasında yardımcı oluyorlar zaten.
Oguz beye bende ozel mesaj attim suan. Inceleyip gerekeni yapacaktir.

Yorum
Arkadaşlar forum güncellemesi sırasında link zarar görmüş.TEKRARDAN paylaştım alta mevcuttur.Güzel bir belgesel zaman ayırıp izleyin derim.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
senede 1 2 kür e girsem zararı olurmu ve yaptigim kasları sonradan koruya bilirmiyim 1 senedir fitness a gidiom

Yorum
Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
senede 1 2 kür e girsem zararı olurmu ve yaptigim kasları sonradan koruya bilirmiyim 1 senedir fitness a gidiom

Oncelikle Kurler, steroidler ve anabolikler hakkinda forumda mesajlasmak yasak onu belirteyim.

Ama dayanamadim yazayim, yasiniz henuz 18 (en azindan profilinizde oyle yaziyor) Bu yasta dogal testeronunuz burnunuzdan damliyor olmasi lazim . Bu yaslarda dogru idman yapmaniz durumunda bu tarz vucudunuza zarar verecek preparatlara bulasmamis olursunuz. 1 sene spor gecmisiniz var, Sorunuzun cevabina gelirsek " evet zarari olur" 1 senedir gidip zaten fazla olmayan kaslariniza senede 1-2 kurle fazla birsey katamayacaginiz gibi zaten katmadiginiz icin kaslardan kaybetmezssinizde.
Kusura bakmayin biraz agresif gelebilir yazdiklarim ama henuz 18 yasinda kur, anabolik gibi laflari duyunca sinirlerim tepeme cikiyor. Bu yaslarda dogal olarak calisin, beslenin o senede 1-2 den daha fazla kas kazanimi zaten saglayacaksiniz. Hem de 5-6 sene sonra "neden benim cocugum olmuyor" demeyeceksiniz.

Iyi sporlar.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi

Vücudu bir inşaat projesi gibi düşün. Steroidler tam olarak şudur:

Layıkıyla 3 yılda bitebilecek bir inşaatı Müteahhit'ten 1 yılda istemektir.
Müteahhit bu projeyi 1 yılda bitirebilir. Beton harç düzgün karışmış mı, kum harca uygun mu, binayı taşıyacak kolonlar doğru ve düzgün mü, kolon içindeki demirler yeterli sayıda ve özellikte mi? Bunlara bakmaz. Döker döker geçer harcı.

Al sana bina. Haliyle sağlam olmayan bu bina ilk sallantıda ya ciddi zararlar görecek yada tamamen çökecektir.

Steroid’le yapılan vücudu ancak steroid almaya devam ederek koruyabilirsin. Bu da daha çok steroid almak, sürekli steroid almak demek. İnsan kendisine böyle bir kötülüğü neden yapar?
Egolarınızın esiri olmayın. Kısa sürede şişecem diye hayatlarınızdan olursunuz.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Vücudu bir inşaat projesi gibi düşün. Steroidler tam olarak şudur:

Layıkıyla 3 yılda bitebilecek bir inşaatı Müteahhit'ten 1 yılda istemektir.
Müteahhit bu projeyi 1 yılda bitirebilir. Beton harç düzgün karışmış mı, kum harca uygun mu, binayı taşıyacak kolonlar doğru ve düzgün mü, kolon içindeki demirler yeterli sayıda ve özellikte mi? Bunlara bakmaz. Döker döker geçer harcı.

Al sana bina. Haliyle sağlam olmayan bu bina ilk sallantıda ya ciddi zararlar görecek yada tamamen çökecektir.

Steroid’le yapılan vücudu ancak steroid almaya devam ederek koruyabilirsin. Bu da daha çok steroid almak, sürekli steroid almak demek. İnsan kendisine böyle bir kötülüğü neden yapar?
Egolarınızın esiri olmayın. Kısa sürede şişecem diye hayatlarınızdan olursunuz.
Abi peki buna ne diyosun

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: