Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

amino asit

fitman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bence hiç birisi sağlam beslen tavuk balık et ye:))

MesutKaya

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Protein tozunu kullanarak vücudunu geliştir irilesme olur zaten daha sonra amino asit alirsin kaslarini parcalarsin [emoji2]

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Protein tozunu kullanarak vücudunu geliştir irilesme olur zaten daha sonra amino asit alirsin kaslarini parcalarsin [emoji2]
Ciddi mi söylüyorsun bilmiyorumda insanlara yanlış bilgi veriyorsun. Bu işler protein tozuyla amino asitle olcak şey değil. Protein tozları ve amino asitler takviye gıdalardır ne şişirir ne parçalar böyle birşey yok.

MesutKaya

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaş protein tozu almis amino asitde gerekiyormu yazmis bn bilmediğim şeye yorum yapmam ben toz kullanıyorum ve amacim İRİLEŞMEK ve sonuç basarili

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Arkadaş protein tozu almis amino asitde gerekiyormu yazmis bn bilmediğim şeye yorum yapmam ben toz kullanıyorum ve amacim İRİLEŞMEK ve sonuç basarili
Protein tozu değil seni irileştiren yaptığın idmanlar ve yediğin yemekler seni irileştirir.

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Sevgili dostum sacmalamakta master yapıyorsun sanirim. Forumun zirvesine oturdun bu mesajla :) bu nasıl bi yorum nasıl bir yazı yahu

Sent from my iPhone using Tapatalk