Alternatif Bilgiler

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Arkadaslar ben yaklaşık 1 bck senedir body yapıyorum. Öncelikle ölçülerim 190cm, 93kg. Soğuk olarak kollar 42 cm,bel 92cm gogus 114cm omuz da 134cm..Sıradan insanlara gore iyi bir vucudum var diyebilirim six packlerimin 4 tanesi belli oluyor. Ben daha fazla yağ yakip kaslari iyice ortaya cikarmak istiyorm az cok bilgim var fakat alternatif bilgilere de ihtiyac duydum sizin fikriniz ne yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskler. Whey pro kullaniyorum ancak bunun dışında neler önerirsiniz vucut hatlarinu daha belirgin yapmak icin ve diyet olarak ne onerirsiniz ?
Herkese basarilar.

Forum Üyesi
Merhaba.Yağ yakmak icin sana birkac tavsiyem var.Öncelikle kalori alimi herseydir.Alman gereken kalorinin 300-400 kalori altina inmen gerekli.İkinci önerim kardiyoyu glikojen depolarin boşken yapman ve interval şekilde yapman.Ücuncu onerim gercek yesil cay icmen sallama caylardan degil.Ve son onerim kahvalti yapmaman.Çünkü sabah insulin uyuyor durumdadir ve bu da yag yakmak icin en iyi firsattir.Sabah ac karnina kardiyo yapma imkanin varsa cok etkili olur.Umarim yardimci olmusumdur.İyi sporlar

Yorum
Forum Üyesi
Birşey degil :)bu arada brokolinin de yag yakimina faydali oldugunu duymustum.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: