Aile ve protein tozu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
82
Spor Geçmişi
3 sene futbol, 2 senedir dövüş ve vücut geliştirme
Boy (cm)
1.77
Kol (cm)
38
Ailem sigara, rakı kullanıyor. Ben yeni whey protein satın aldım, optimum gold. Bana gelip “eroinman mısın” “nasıl böyle sağlıksız şeyler kullanabiliyorsun” gibi yaklaşımdalar. Ve onlar iki adet fizik profesörü, makale okuyun, araştırın diyorum aile dostu dingil doktorun teki protein tozu alanlar 40 yaşını geçmez demiş. Ne yapmalıyım bilmiyorum, arjinin ve whey protein zulamı patlattılar.
Lütfen bir şey önerin, ikna edebilecek vs...
Kendileri de zaten supradyn ve omega 3 kullanıyorlar.

Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
Rakı ve sigara ömrü mü uzatıyor?
İkna etmen gerçekten imkansıza yakın gibi gözüküyor o yüzden onu bir kenara bırakıyorum.
Eğer kullanmak istiyorsan spor salonuna durumu izah et. Orada protein tozlarını koyabilirsin her gün gittiğinde de alır içersin. Bir ara doktor tanıdığın ile konuşup rakı ve sigara hakkında da aileme birşeyler bahseder misin diye de söyleyebilirsin.

Bol şans diliyorum..

Yorum
Forum Üyesi
Teşekkürler hocam, salona bırakma fikri gerçekten mantıklı, gerçekten imkansıza yakın şimdilik. Protein yeme imkanım olmuyor, günde 12 saate yakın ders çalışıyorum, 3 saat antreman ve kalanı uyku/duş vs. Oluyor. Çoğu zaman mecburen fast food/poğaça çay vs. İle idare etmek zorunda kalıyorum.

Yorum
Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
3 saat antrenman derken futbol, dovus, vucut gelistirme arka arkaya mi yapiyorsunuz?

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Teşekkürler hocam, salona bırakma fikri gerçekten mantıklı, gerçekten imkansıza yakın şimdilik. Protein yeme imkanım olmuyor, günde 12 saate yakın ders çalışıyorum, 3 saat antreman ve kalanı uyku/duş vs. Oluyor. Çoğu zaman mecburen fast food/poğaça çay vs. İle idare etmek zorunda kalıyorum.
Herkesin yaptığı gibi sizin de gün içinde yiyeceklerinizi kaplara doldurup tüketmeniz hem maddi hem de sağlık açısından çok daha iyi olacaktır.

Yorum
Forum Üyesi
Güncelleme: babam iş yerinde hademe ile konuşmuş vücut yapan, adam zırvalamış işte. Protein asla kullanmam, 6 ay bıraktım sarkmadı, kullansam sarkardı falan demiş. Bunu söyledi, cahilce dedim kavga çıktı. Gerçekten inanılmaz, akıl alır gibi değil.

Yorum
Forum Üyesi
Sağlık ocağındaki uzman doktorun tekinin söylediklerine inanıyor, prof. Dr.’un videosunu izlettim inanmıyorlar. Ne yapabilirim, elden ne gelir bu saatten sonra bilinmez, ancak pes etmeyeceğim. Ulu önderimizin dediği gibi;
“En büyük savaş cahilliğe karşı yapılandır”

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: