Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Agirlik calisanlar aptal midir ?

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Gunun hangi saatinde olduguna bagli. Eger antreman sonrasi ise evet. Ben gecende agir bir antreman sonrasi iki yildir kullandigim kilidin sifresini unuttum. Glikojeni bitirdik beyne yeterli besin kalmadi Kafa durdur resmen.
Arkadaslar saka bir yana bu kedi ciger hikayesidir. Eskidende vardi. Sene 1992/1993 falan ben ilk agirlik calismaya basladigim zamanlar. Ozamanlar internet falan yok. Daha sosyal insanlar. kalabalik bir gurup oturuyoruz bir masada. Bir mevzuu oldu. Cocugun biri bana dediki, KAS YAPACAGINA BIRAZ BEYIN YAP !
Kizlar falan kahkalarla gulduler. Cocuk tahmin ettiginiz gibi ince egzersizle alakasi olmayan bir adam. Ben birsey demedim. Millet dagildi bu kaldi. Cektim bunu kenara dedim bak. Ben kas calistim sen beyin madem cok zekisin. Simdi kafani gozunu kiricam hadi kurtul beyin gucuyle
Bizimkisi aman abi yanlis anladin falan geri vites. Bende kiyamadim. Olay kapandi. Sonra bu arkadas benim en yakin arkadaslarimdan biri oldu Bir kac sene sonra bu askere gitti. Aradim: - Naber lan dedim nasil gidiyor ?
Abi sorma cok kotu askerlik kosu, parkur falan filan. Bizimkisi zaten sporla alakasi yok.
Dedim moruk o kadar beyin calisacagina biraz kas calissaydin askerlik kolay olurdu
Simdi mi ? Gym'de arkadas
Okur bu satirlari buradan selamlarimi iletiyorum kendisine.

Kiskananlar herzaman olur. Kiskanma arttikca birseyler yapmaya baslamissinizdir demektir. Aynen devam edin. Egzersiz yapan herkes SANLIDIR. Hem saglik hem estetik acisindan Kasta yapin beyinde yapin, Birinden birini tercih etmek zorunda degilsiniz

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
aslında hocam basit : asıl spor yapmayan aptaldır. her yönden artısı var görünüşü tamami ile kenara bırakmak lazım onu geçtik sağlığımıza'da faydası var ve ben yazılım ile uğraşıyorum ve şunu açık net diye bilirim spora başladığımdan bu yana kafam daha iyi calışıyor gibi ben böyle hissediyorum ve nasıl daha önce başlamadım diye kendime sorup duruyorum..

gökhan

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
savaş hocama kesinlikle katılıyorum :D

yavuzserdar

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hocama katılıyorum. Türkiye de mantık beyninle para kazanamiyorsan vucudunla kazandir. Ama burada durum spor degil ki atiyorum muhendis ile insaat iscisi kastedilir ve amaç ezmekten ziyade zaman kurtarmaktir. Bende bir zamanla o örnekte ki gibi düşünüyordum. Boksa baslayana kadar beyinsizler yapar diyordum. Ama bi işin içine girmeden onun sanat olduğunu anlayamiyorsunuz. Spor yürüyüş bile olsa lazımdır ve kiyaslanmamali bence onunla bununla.

oguz

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
bu ulkenin bireylerinin kafa olarak her daim ileri gitmesini, gelismesini arzu etmis olan ulu onderimiz Mustafa Kemal, genclerin spor yapmasini ciddi bicimde desteklemistir.

bu bilinci halen yasatabildigimizi gormek guzel.

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
57
Gunun hangi saatinde olduguna bagli. Eger antreman sonrasi ise evet. Ben gecende agir bir antreman sonrasi iki yildir kullandigim kilidin sifresini unuttum. Glikojeni bitirdik beyne yeterli besin kalmadi Kafa durdur resmen.
Arkadaslar saka bir yana bu kedi ciger hikayesidir. Eskidende vardi. Sene 1992/1993 falan ben ilk agirlik calismaya basladigim zamanlar. Ozamanlar internet falan yok. Daha sosyal insanlar. kalabalik bir gurup oturuyoruz bir masada. Bir mevzuu oldu. Cocugun biri bana dediki, KAS YAPACAGINA BIRAZ BEYIN YAP !
Kizlar falan kahkalarla gulduler. Cocuk tahmin ettiginiz gibi ince egzersizle alakasi olmayan bir adam. Ben birsey demedim. Millet dagildi bu kaldi. Cektim bunu kenara dedim bak. Ben kas calistim sen beyin madem cok zekisin. Simdi kafani gozunu kiricam hadi kurtul beyin gucuyle
Bizimkisi aman abi yanlis anladin falan geri vites. Bende kiyamadim. Olay kapandi. Sonra bu arkadas benim en yakin arkadaslarimdan biri oldu Bir kac sene sonra bu askere gitti. Aradim: - Naber lan dedim nasil gidiyor ?
Abi sorma cok kotu askerlik kosu, parkur falan filan. Bizimkisi zaten sporla alakasi yok.
Dedim moruk o kadar beyin calisacagina biraz kas calissaydin askerlik kolay olurdu
Simdi mi ? Gym'de arkadas
Okur bu satirlari buradan selamlarimi iletiyorum kendisine.

Kiskananlar herzaman olur. Kiskanma arttikca birseyler yapmaya baslamissinizdir demektir. Aynen devam edin. Egzersiz yapan herkes SANLIDIR. Hem saglik hem estetik acisindan Kasta yapin beyinde yapin, Birinden birini tercih etmek zorunda degilsiniz

Hocam ikise'de yok adamda ne beyin ne kas ona ne yapıcaz kendi halinde bırakalım bence bitkilerin bu Dünya'da yaşamaya hakkı var. Sizce Hocam :)

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
57
aslında hocam basit : asıl spor yapmayan aptaldır. her yönden artısı var görünüşü tamami ile kenara bırakmak lazım onu geçtik sağlığımıza'da faydası var ve ben yazılım ile uğraşıyorum ve şunu açık net diye bilirim spora başladığımdan bu yana kafam daha iyi calışıyor gibi ben böyle hissediyorum ve nasıl daha önce başlamadım diye kendime sorup duruyorum..
Ben bi ara yapmadım yani sen bana neyse yine genel konuştun be savaş :D

Omega*

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Vücut büyüdükçe malzeme küçülüyor diyen idiotlardan da çok var
Bilirsiniz işte kıskançlığın son noktası

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
57
Hocam hadi ona alıştık.Beyin ne ara küçüldü " Albert Einsteini " Geri istiyoruz klonlansınlar abi yoksa ben bi sonraki neslin sonunu hiç iyi görmüyorum Ada'm tenezzül edip ihtiyaç duyduğu konuyu araştırmaktan aciz.

Fakat soracak olursanız herkes süper zeka tamam " Google amca var olduğu sürece !" Herkes filozof ve kendi çapında bilim Ada'mı

Peki vücudunda altı yüz küsür kas var haberi var mı ? Tabi ki yok ordan buradan duyduğu bilgi bile sayılmayan saçma ve mantık dışı soru sormaları normal değil.Ki başka bir ülkede fitness ile ilgilenip böyle garip sorular sorana bakış açısı ' da farklı olacaktır.

Evet ortada bi aptal yok birden çok aptal var.Çünkü eğer ki fitness gibi bir daldan sınav yapacak olsalar çoğu insan ne sözlüden geçer nede sınavdan ama azıcık mantık misal @Omega benim bir konu Hakkı'n da bilgim yoktu kalkıp bunu sana sordum !

Ne bi şey eksildi benden nede ben çok bilmişim ben herşeyi bilirim gibi bir durum olmadı çünkü olması gerekeni yaptım Bilgim olmayan konuyu öğrenmek için soru sordum ve cevap aradım v.s v.s

Gurur yapmak veyahut trip atmak güzel bir davranış değildir.

( Her zaman daha iyisi vardır.Her zaman dahada iyisi olacaktır.) [emoji57][emoji19][emoji6][emoji28]

Sent from my iPhone using Tapatalk