Abilerim kardeslerim yardıminiza ihtiyacım var

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Yasim 16 ve bu sporu cok seviyorum.uzun bir sürede yapmayi dusunuyorum.Ama cevremdeki insanlar surekli birseyler diyor(supplementleri zararli sanip kendince ogutler veriyorlar kesin ölürsün kullanma falan gibi,yasin daha ufak vucudun yasina gore cok iyi,cok buyuk olursan insanlar senden uzaklasir tarzinda herkesten duydugumuz sehir efsaneleri vs vs)
Haliyle insani spordan sogutuyorlar.
Motivasyon falan kalmiyor.
1.si bunlari nasil asabilirim.
2.si bu insanlarin soyledikleri tutarlimi(ozelliklede; supplementler konusunda soyledikleri her nekadar zararsiz olduklarini bilsemde)
Simdiden herkese teşekkür ederim.

Forum Üyesi
Yasim 16 ve bu sporu cok seviyorum.uzun bir sürede yapmayi dusunuyorum.Ama cevremdeki insanlar surekli birseyler diyor(supplementleri zararli sanip kendince ogutler veriyorlar kesin ölürsün kullanma falan gibi,yasin daha ufak vucudun yasina gore cok iyi,cok buyuk olursan insanlar senden uzaklasir tarzinda herkesten duydugumuz sehir efsaneleri vs vs)
Haliyle insani spordan sogutuyorlar.
Motivasyon falan kalmiyor.
1.si bunlari nasil asabilirim.
2.si bu insanlarin soyledikleri tutarlimi(ozelliklede; supplementler konusunda soyledikleri her nekadar zararsiz olduklarini bilsemde)
Simdiden herkese teşekkür ederim.
Bayram öncesi canın sıkıldı laf olsun diye konu açayım dedin heralde :) Sana ne milletin ne dediğinden sen sporuna bak geç, öyle her laf edenin sözüne takılacaksan bu işi bırakacaksın biri sana birşey diyorsa he de geç. Supplement konusuna da asla takılma , zarar kısmını da yazmadın kabul ediyorum bir çoğunun etkisi bile yoktur bırak zararı. Ne diyor üstat; supplementler sadece adamı motive eder başka da bir işe yaramaz. O yüzden çok takılma. İyi bayramlar.

Yorum
Forum Üyesi
motivasyon motivasyon motivasyon diye söylen gelir illaki önce inan geleceğine sonrada bunu gerçekten istiyormusun onu bir düşün çekil bir köşeye düşün ne sornum var benim diye vücudumda bir şeymi eksik elimmi yok ayağınmı yok diye Allah korusun , haline şükret ve sonra olmak istediğin vücudu düşün ve kafanı kaldırdığında antremanda ol. ::D Motivasyon senin kafanda olması lazım inanman lazım gerçekten yürekten. Düzelir kardeşim sabır et ve eski haline bakarak yola cık hadi selametle kalın.

Yorum
Forum Üyesi
Yasin daha kucuk suplement kullanmak iicin en azindan bi 18 yasini beklemeni tavsiye ederim senin hevesini kiran iinsanlar 3 aylik calismayla philip healt olundugunu saniyolar :) onlarimi dinleyip motivasyonunu kaybediyosun :)

Yorum
Forum Üyesi
Kardeşim bende 16 yaşındayım. 6 aydır bu sporu yapiyorum inalimaz bir değişim geçirdim maalesefki ailelerimiz televizyondaki gördüğü herşeye inanıyor kendi araştırmadan başkasının görüşlerini kabulleniyorlar. Yapabilecegin tek şey hakkıyla bu sporu yapmaktır.
Supplement konusunda ne kadar çok kavga ettiysemde basarılı olamadım en sonunda ailemi kırmamak adina fazla ustelemiyorum. Bol bol proteinli yemek yemeye çalışıyorum. Iyi günler kardeşim :)

Son düzenleme:
Yorum
Site Admini
Web Sitesi
www.instagram.com
Öncelikle, zaten doğal yollardan o belirttiğiniz büyüklüğe ulaşmak mümkün değildir. Supplementlerin zararlı olduğu ile ilgili şunu söyleyebilirim ;

Doğal, peynir altı suyundan elde edilen bir protein tozu öldürüyorsa, peynirde öldürür.
Aşırı su içerseniz ölürsünüz, aşırı protein tozu içerseniz tabiki böbrekleriniz yorulacaktır, lakin normal düzeyde günde 1-2 ölçek protein tozunun bir zararı yoktur. Ama gidipte 10 ölçek protein tozu içerseniz elbetteki zararı olacaktır.

Kulaklarınızı tıkayın, motivasyonunuz düşmesin, unutmayın ;

Bugün size yapma, yapamazsın derler, yarın nasıl yaptın derler.

Yorum
Forum Üyesi
Bu gün günlerden salı ve ben omuz çalışacağım çarşambanın hayalini kuruyorum şu an. Motivasyon işte...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum
Forum Üyesi
Değerli dostum,bu sporu yapmayı kafana koyduysan sana birkaç tavsiyede bulunacağım,öncelikle ağırlık kaldırmadan önce beslenme alışkanlığını değiştir sonra ağırlıkları hocanın gösterdiği biçimde düzgünce antremanlarını ihmal etmeden çalış,suplementlere gelincede doğru besleniyorsan (protein ağırlıklı) ağırlık antremanlarını düzgün yapıp uyku düzenine dikkat ediyorsan suplement kullanmana gerek yok.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: