Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

7 Aydır VÜCUT GELİŞTİRME yapıyorum ama değişiklik yok

Hakan.aknxl

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
48
Kilo (kg)
74
Spor Geçmişi
5 Ay
Boy (cm)
175
İyi günler arkadaşlar 20 yaşındayım beslenmesi normal biriyim yaklaşık 5 ay vücut geliştirme yaptım virüsten dolayı bıraktım ve tekrar başladım pek bir değişiklik olduğunu görmüyorum salondaki hocalarıma sorduğumda gelişim var sen görmüyorsun diyorlar ama fotoğraflara bile bakınca yetersiz olduğunu anlıyorum gri efektli fotoğraf spora başlayınca çekmiştim diğer fotoğraf ise 1 hafta önce çektim başlarından salmak için böyle dediklerini fark ettim formda bir kaç yere baktım bilgili insanlar var bu insanlar bana yardımcı olup bir kaç şey anlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim NOT: 74 KG - BOY 175 Protein Karbonhidrat ve Creatine kullanıyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
708
Merhabalar,

Konunuzun bir kisminda soyle bir cumle kullanmissiniz " fotoğraflara bile bakınca yetersiz olduğunu anlıyorum " O fotograflari yuklerseniz yorum yapmak isteyen kullanicilar olacaktir, sizi gormeden kimse sorunuza cevap yazamaz.

Hakan.aknxl

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
48
Ekledim teşekkür ederim

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
708
Birisi once digeri sonra mi yoksa ikisi de ayni zamanda cekilen fotolar mi?

3 cevap var

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
708
Siyah beyaz ile renkli foto arasinda farklar var, omuz baslari renkli fotoda iyilesmis, biraz yaglanma olmus. Beslenmenize ve antrenmanlariniza daha da dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Engin

Yönetici
SMS Onaylı
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
292
Farkı anlamak için her bölgenin ölçüsünü almanız gerekiyordu başta ve sonraki ölçülerle karşılaştırmanız gerekiyordu. Ancak böyle net bilgiler elde edebilirsiniz. Ha şöyle birşey de var, salona 4 senedir gidip gelen ve hiç gelişmeyenler de vardı, olmuyor diyor eleman. Biraz takip ettim olmaz tabi, laylaylay lom lomlom.. Sosyalleşmeye gelmiş meğersem arkadaş... Nasıl oruç bile tutarken birşey yemediğimizden emin oluyoruz. Diyet veya bulking yaparken de aynı şekilde ne yediğimizi not almalıyız. Belirlediğimiz bir kalori üzerinden artış beklemeli ve ona göre antrenman (sert ve etkili) yapmalıyız. Sonuç kaçınılmaz olmalı uyguladığımız sistemde. Eğer halen gelişme olmuyorsa bir hormonlara baktırmakta fayda olabilir.