5 Aylık kol calışmam sonucu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
arkadaşlar kol gelişimim altta konuyu düzenledim artık eskidiği için zaman zaman ekleyeceğim.

(( 4 eylül 2014 - yağ oranı - 12 - 14 arası - ölçü 36 cm))

(( 1 kasım 2014 - yağ oranı - 10 - 11 arası - ölçü : 38 CM ))

çalışmaya devam :)

Son düzenleme:
Forum Üyesi
teşekkür ederim hocam resimde alt kısım var fark etmişsinizdir tam o kasın adını bilmiyorum ama orası biraz geriden geliyor gibi bunun için önereceğiniz hareket varmı ?
Pazun ile dirseğin arasındaki bölüm mü? Eğer orasıysa preacher curl de z barı parmak ucuna kadar indirip önce bileğinden toplayacaksın barı. Bu konu daha önce de konuşulmuştu benzer bir video eklemiştim. Olmadı yarın kendim çekeyim bir video. Açıklayıcı olsun

Yorum
Forum Üyesi
bilmiyorum ki hocam 35 36 falandır galiba 3 haftadır falan ölçtürmedim. kendimde ölçemiyorum :D

Benim kolda böyle, belki senin ki 1 cm geniştir. 36 rahat var seninkiler. Bu arada her ay ölçülerini almanı tavsiye ederim gelişimini takip edersin ona göre beslenme ve antrenmanda değişiklikler yaparsın.

Yorum
Forum Üyesi
Benim kolda böyle, belki senin ki 1 cm geniştir. 36 rahat var seninkiler. Bu arada her ay ölçülerini almanı tavsiye ederim gelişimini takip edersin ona göre beslenme ve antrenmanda değişiklikler yaparsın.
hocam ölçülere pek takılmıyorum ölçüler koldaki yağı kası vs.. belli etmez önemli olan görünümü bence :D

Yorum
Forum Üyesi
birde triceps at ben triceps hastasıyım şeklini merak ettim

Son düzenleme:
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(