Soru 4 Günlük İtme Çekme Bacak

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Forumda ki 5 Günlük itme çekme bacak antrenmanı yapıyorum ama okul ile birlikte çok zorluyor okuldan geldikten sonra spora gidersem günüm bitiyor spor salonumda uzak ders çalışamıyorum ve okulumda uzak olduğu için okuldan eve gelip evden spora gitmek işkence oluyor. 4 Günüm boş o aralar gitmeyi düşünüyoru okul zamanında da dinlenme yapmayı ama forumda ki upper lower antrenman programı hoşuma gitmedi. Şuanki forumda itme çekme bacak 5 günlük olanı şu şekilde yapsam çok bir eksisi olur mu?

1. Gün İtme günü
2.Gün Çekme Günü
3. Dinlenme
4. İtme Günü
5. Çekme Günü (Lat pulldown - db row - biceps curl - leg press - calf - karın)
bu şekilde yaparsam sadece bacağı atlamış oluyorum 5. günde bileşik çalıştırabiliyorum sadece normal bacak gününde izole quad ve arka bacak egzersizleride oluyordu

Yada daha iyi bir upper lower varsa o da olur

Forum Üyesi
Forumda ki 5 Günlük itme çekme bacak antrenmanı yapıyorum ama okul ile birlikte çok zorluyor okuldan geldikten sonra spora gidersem günüm bitiyor spor salonumda uzak ders çalışamıyorum ve okulumda uzak olduğu için okuldan eve gelip evden spora gitmek işkence oluyor. 4 Günüm boş o aralar gitmeyi düşünüyoru okul zamanında da dinlenme yapmayı ama forumda ki upper lower antrenman programı hoşuma gitmedi. Şuanki forumda itme çekme bacak 5 günlük olanı şu şekilde yapsam çok bir eksisi olur mu?

1. Gün İtme günü
2.Gün Çekme Günü
3. Dinlenme
4. İtme Günü
5. Çekme Günü (Lat pulldown - db row - biceps curl - leg press - calf - karın)
bu şekilde yaparsam sadece bacağı atlamış oluyorum 5. günde bileşik çalıştırabiliyorum sadece normal bacak gününde izole quad ve arka bacak egzersizleride oluyordu

Yada daha iyi bir upper lower varsa o da olur

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
Dostum benimde okulum var öncelikle gün sayısını düşürmek bence en büyük hatan olur. Çünkü gün sayısını düşürürsen antrenman başı saatlerin uzayacaktır.

Çoğunun düştüğü hata bu aslında, antenman günü az olursa daha hızlı biter diye düşünülüyor.

salona bence gitme, çünkü en basitinden benim salona gidiş geliş hazırlanmak soyunmak falan spor hariç 1.30 saat sürüyor o yüzden evde yapmayı tercih ediyorum. Evde yapmayı düşünebilirsin.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: