Çözüldü 3 Hareketi Super Set Yapmak

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Merhaba, artık mevcut ağırlıklarımdan yeteri kadar verim alamadığım için super seti 3 hareket olarak yani 3 hareketi dinlenmeden ardı ardına yapmayı planlıyorum. Hareketler ortalama 10 tekrar ve 4 set. Bunun herhangi bir sakıncası olur mu?

Not: Tüm antrenmanı 3'lü süper setler oluşturuyor. 1 saatlik antrenman. Totalde 15 hareket. 45 set.

Son düzenleme:
Forum Üyesi
Merhaba, artık mevcut ağırlıklarımdan yeteri kadar verim alamadığım için super seti 3 hareket olarak yani 3 hareketi dinlenmeden ardı ardına yapmayı planlıyorum. Hareketler ortalama 10 tekrar ve 4 set. Bunun herhangi bir sakıncası olur mu?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhabalar :)

Setlerinizin kalitesiz olduğunu düşünüyorum , 7-8 haraket de alacağınız verimi 15 haraket de anca alıyorsunuz belki alamıyorsunuz .

Bu konuyu okuyabilirsiniz ; https://www.instagram.com/p/COlMNn7BTua/?utm_medium=copy_link

Son olarak da 3 haraketi süper setlemek , kas gelişimi için berbat bir seçim , yağ yakımı için ideal .

Yorum
Çözüm
Thread Owner
SMS Onaylı
Forum Üyesi
3 Hareket karın kası için ama onu off günlerime aktaracağım geriye kaldı 12 hareket, programı edindiğim orijinal haliyle aynı yani(ege fitness). Yine de fazlaysa program değişikliği yapabilirim. Verim için de ağırlık arttırmaktan başka seçeneğim yok gibi yorumlardan anladığım kadarıyla. TEşekkürler herkese

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: