2980 Kalori Beslenme Programım [Excel Dosyası Paylaşıldı]

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
74
Boy (cm)
182
Herkese iyi forumlar,
Programı bulk için kilo, boy, bmh vs. baz alarak araştırmalarım sonucu yaptım, herhangi bir bilgim ve profluğum yok. Programı kendinize göre değiştirebilmeniz için excel dosyasını da upload edeceğim. Programı daha uygulamadım.
Bu programın maliyetine daha iyisi çıkar diyorsanız ya da şunun yerine şunu kullanman daha iyi/sağlıklı olur vs. diyorsanız tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı bekliyorum.
Excel Dosyası İndirmek için Tıkla

Veriler "FatSecret" isimli uygulamadan alınmıştır.

Ekran Alıntısı.jpg

Yönetici
SMS Onaylı
Merhabalar , yazan protein oranının hepsi hayvansal ise güzel rakam sabit kalabilir , yağ da sabit kalabilir , ama ilerleyen zamanlarda kilo almanıza bağlı olarak karbonhidrat'da değişilik yapmanızı öneririm , bana göre en temizi ayda 1 kg almaktır , fazlası kas alırken de fazlaca yağ almakla sonuçlanabilir , 447 carb ile 1 ay sonunda kaç kg aldığınıza bakın , eğer 1 kg alıyorsanız öyle kalsın alamayana kadar ama eğer 3-4 kg alıyorsanız azaltmanızı öneririm .

1 Yorum
İzzet
İzzet yorum yaptı
Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Kalori takibi gibi kilo takibimi de yapacağım. Boy/Kilo oranını aynada hacimsiz gördüğümden dolay pek yağlanmak umrumda değil şu süreçte şahsen, fakat tabiki kilo 80-85'lere dayanınca aynadaki görünüme göre yol çizmeyi düşünüyorum. Biraz dirty bulk olacak fakat tamamen bu yolda ilerlemeyeceğim. Tekrardan yorumunuz ve forumdaki makale/yazılarınız için teşekkür ederim.

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: