2 günde 4 kilo

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Arkadaşlar 1.76 boyunda 102 kiloyum.Kilolarımdan kurtulmak üzere diyete başladım.Daha spora başlayamadım vize haftasındayım.En kısa zamanda sporada geçeceğim.2 günde 4 kilo verdim.Biraz garip geldi açıkçası sizle de paylaşmak istedim.Beslenmem gayet iyi öğün atlamıyorum her öğün az ve kaliteli besleniyorum.Animal cuts kullanıyorum büyük bi ihtimalle ürün de bulunan su atma özelliği buna sebeb olan.Vücut büyük oranda su attı galiba.Ama yine de 2 günde 4 kilo garip bi ölçü gibi geldi.Sizler neler düşünürsünüz? :)

Kendi soruna cevap vermişsin ne diyelim daha evet su atmışsın biraz daha böyle devam eder
Sonra haftada 1 kilo olur.
Sonra 90 kiloya inincede bu sefer kilo verme vermen duracak veya haftada 400 gram civarında olacak tabiki yağ yakıyor olduğundan hacim düşecek fakat bunun yanında kas kütlesi artacağından ağırlık yerine ölçüler değişir zaten Kemer'i delmek zorunda kalıp tartıda aynı kiloda kalınca ne demek istediğimi anlarsın
Fakat ağırlık çalışarak verirsen yok hepsini kardiyo ile verirsen ayda 10 kilo bile verirsin fakat bu sefer kas kaybı yaşarsın

V.s [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum
Niye dostum anlamadım?Verince ne kaybediyorumki soruma değer verip cevap verdin bence teşekkür için yeterli sebeb :)

Yaa öylede zevkine takılıyorum bu siteye öyle bir amacım yok sadece yardımcı olmak bana yeterde artar.

Hem sana üç tane link atacağım zamanın olursa incele

http://www.fitnessbilim.com/forum/spor-fizyolojisi/2466-protein-sentezi.html

http://www.fitnessbilim.com/forum/yag-yakma-amp-sikilasma/2594-kilonuz-degil-yag-onemli.html

http://www.fitnessbilim.com/forum/y...akma-kas-yapma-detayli-profesyonel-oneri.html

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Yüzde 40 45 civarı yağ oranım resimlerden anladığım kadarıyla :) Savaş hocanın definisyon programını yapmayı düşünüyorum.Gerçekten çok zor bi program.Hele o squatta dizleri tam açmadan yine oturma pozisyonuna geçiyosun ya böle bi acı yok.Squat konusunda tek sıkıntım gittiğim spor salonunda serbest squat yapma şansım yok smit machine de yapmak zorunda kalıyorum ondada pek sevmiyorum.Tabi ağırlık çalışmamda ağırlıklar düşük oluyo.Harekete başladığında bunlar çok hafif hissi veriyo ama 10 tekrarı geçip 15. tekrara doğru ilerlemeye başlayınca ecel terleri dökmeye başlıyosun.Programı yüzde yüz ölçüde eksiksiz yapamıyorum ama zamanla alışcak vücudum diye düşünüyorum.Beslenme konusunda genelde kırmızı et yemeğe çalışıyorum ama aklıma takılan bişe var 100 kiloyum 200 gr mı protein almam lazım?Aklınızda bulunsun kırmızı et yedikten sonra çay içmeyin demir emilimini azaltıyor.Onu yerine bi mandalina ve ya limon yerseniz yediğiniz etten en iyi faydayı elde edersiniz.Karışık bi yazı oldu ama aklıma gelenleri söledim valla :)

Yorum
Yüzde 40 45 civarı yağ oranım resimlerden anladığım kadarıyla :) Savaş hocanın definisyon programını yapmayı düşünüyorum.Gerçekten çok zor bi program.Hele o squatta dizleri tam açmadan yine oturma pozisyonuna geçiyosun ya böle bi acı yok.Squat konusunda tek sıkıntım gittiğim spor salonunda serbest squat yapma şansım yok smit machine de yapmak zorunda kalıyorum ondada pek sevmiyorum.Tabi ağırlık çalışmamda ağırlıklar düşük oluyo.Harekete başladığında bunlar çok hafif hissi veriyo ama 10 tekrarı geçip 15. tekrara doğru ilerlemeye başlayınca ecel terleri dökmeye başlıyosun.Programı yüzde yüz ölçüde eksiksiz yapamıyorum ama zamanla alışcak vücudum diye düşünüyorum.Beslenme konusunda genelde kırmızı et yemeğe çalışıyorum ama aklıma takılan bişe var 100 kiloyum 200 gr mı protein almam lazım?Aklınızda bulunsun kırmızı et yedikten sonra çay içmeyin demir emilimini azaltıyor.Onu yerine bi mandalina ve ya limon yerseniz yediğiniz etten en iyi faydayı elde edersiniz.Karışık bi yazı oldu ama aklıma gelenleri söledim valla :)

Dediğin kadar yoktur.%45 ne demek biliyor musun :)
Avatar resmi seninse taş çatlasa %25 yağ oranın ama çok takıntı olacaksa ölçü al

Yorum
Forum Üyesi
su atmış vücut
ilk 1 ay çok hızlı kilo verirsin daha sonra olduğun kiloda kalırsın.

Bu yüzden kontrollü bir biçimde sadece spor değil diyet ile VE sadece diyet ile değil spor ile kilo ver dostum
Verdiğin kilolara takılma senin en büyük rakibin tartı değil aynalar :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: