Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

18 yaşında yarışma

Zeydfitn

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • İlk Mesaj
Fit Puan
24
Kilo (kg)
85
Spor Geçmişi
5
Boy (cm)
190
Kol (cm)
41
Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında genç bir sporcuyum 5 senedir vg yapıyorum 15 yaşında bilinçsizce deca Testo kürü yaptım 10 hafta ):gerçi çocuklugumdada birkaç spor dalıyla uğraştım şimdi iste vucudumun doğal kas gelişim sınırıma ulaştığını düşünüyorum bunu herhalukarda yapıcam o yüzden yanlış yapıyorsun ergenliktesin vb. Şeyler demeyin bilgili bir şekilde kullanmak istiyorum ve ilerleyen süreçlerde yarışma düşünüyorum besyo ögrencisiyim zaten şimdi soruya gelelim
16 hafta testo e. 500 bolde 600 8 hafta turunbol
12 hafta testo p. 500 tren 500 8 hafta turunabol
Amacım kasdan kütle almak ama karındaki yağlanmayıda azaltmak istiyorum şimdiden herkese teşekkürler iyi formlar
;)

boy 190 kilo 85 (yarışmaya şuan giricek bir formum yok zaten 20-21 doğru bi zyz çıkar bence )
Ekli Dosyalar:

Ekli dosyalar

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
708
Merhabalar,

Forumumuz her ne kadar yazili kurallar icinde olmasa da steroid ve turevlerinin kullanimasina karsidir oncelikle bunu belirtmek isterim.

Bizler ne kadar yasinizin genc oldugunu, ileride cok zararlarini goreceginizi yazsakta siz zaten 15 yasinda kure girecek kadar gozu karatmissiniz bu saatten sonra sizi yolunuzdan dondurmemiz imkansiza yakindir bunun da kisisel olarak bilincindeyim.

Eklemis oldugunuz fotograflara bakarsak dogal yollardan hacimlenmeniz bence daha uygun su anda. Cekirdeklenmenizi tamamlamadan yarisma havasina girmeniz gelismenizi yavaslatmaktan baska birsey yapmayacaktir. Kisisel gorusum bir sure daha dogru beslenme ve idman programi ile (ki su aralar salonlar zaten kapali) ulasabileceginiz maksimum seviyeye ulasmak. Sonrasinda eger hedef yarisma ise profesyonellerden destek alabilirsiniz. Forumdaki kullanicilar ne kadar bilgili olsalar bile sizi bire bir yakindan gorecek hocalar geleceginiz icin daha dogru sizi yonlendireceklerdir. Unutmayin yarisma moduna girdiginiz andan itibaren dis dunyadan soyutlanacak, vucudunuza sentetik urunleri disaridan alacaksiniz, profesyoneller harici bu riske girmemenizi tavsiye ederim. Bu isin maddi ve manevi yukunden bahsetmek bile istemiyorum ki onlari zaten bildiginizi umut ediyorum.