Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

16 Yaşındayım Uzamak(veya Kompleksimi Yenmek) Için Ne Yapmalıyım

Irving01

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar 16 yaşındayım boyum 176 arkadaşlarımın boyu 182 185 civarı okuldayken komplekse giriyorum 190 biri yanımdayken kendimle kıyaslıyorum. Boy konusuna fazla saplanmış durumdayım. Her gün süt içiyorum haftada 2 basketbol oynuyorum. Sizce growth supplementleri kullanmalı mıyım? Annem 175 Babam 170 boyundalar. Dayılarım 202 195 190boylarında. Growthormone kullanan varsa da sonucunu paylaşabilir mi? Teşekkürler

AllKindsOfGains

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Büyüme hormonu supplement değil steroid dir. Supplement olarak öyle bir ürün varsa da hgh veya benzeri bir şey kesinlikle değil, para tuzağıdır. Bu sitede steroid vb şeyler önerilmez. Çok kullanmak istiyorsanız deneyiniz. Büyüme hormonu kullanmanın boyunuza etkisi olacağının bir kesinliği yoktur. Fazladan 1-2cm uzamak için kalp krizi,jinekomasti,kellik,tümör gibi bir çok riski göze alıyorsanız deneyebilirsiniz. Fazladan 2cm uzamak için 17 yaşında kel kalırsanız hatta daha kötüsü hastanelik olabilirsiniz. Burada hiç kimse size bunu kullanmanızı önermez. Esnetme hareketleri belki 1cm fazladan uzamanızı sağlayabilir. Ama bu olay genetiktir. Hedefiniz boyunuzu uzatmak değil, komplekslerinizden kurtulmak olmalı. HGH a vereceğiniz parayla bir psikiatriste gitmeniz daha çok faydalı olacaktır. Hayatta her zaman karşınıza sizden daha uzun, kaslı, yakışıklı, zengin, güçlü, üstün insanlar çıkacaktır. Kendinize bakmak yerine onlara bakıp onlar gibi olmak isterseniz bu sorunlarınız daha da ilerler. Herkesin bir üstün yönü vardır, o sizden uzun olabilir fakat siz de ondan illaki bir konuda daha iyisinizdir. Buyum eksik, bunda kötüyüm, keşke şunun gibi olsam gibi düşünmek yerine, iyi olduğunuz şeyleri arayıp bulup onlarda daha da iyi olmaya çalışmanız hem sizi çok daha mutlu edecektir. HGH hakkında danışabileceğiniz insanları arıyorsanız yanlış yere geldiniz. Bu sitedeki herkes size yardım etmeye çalışır fakat hiç kimse size dışardan hormon takviyesi yapmanızı önermez, söylemez.

bulkybear

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
20
Uzamak istiyorsan yüzme ve ip atlamaya başla. Biraz araştırma yaparsan Google'da nedenlerini de bulacaksın şimdi ben burada kopyala yapıştır bilgi vermeyeyim sana mantığını ve arkasındaki bilimi anla.