16 yasindayim 59 kiloyum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
59
Spor Geçmişi
2 bucuk ay
Boy (cm)
178
Abilerim ablalarim selamlar ben 2 bucuk aydir spor yapiyorum ve creatin kullanmayi dusunuyorum asiri kucsuzum bundan sikayetciyim ama yakinlarim kullanma diyor boyum 178 kilom 59 sizce bi sikinti olur mu veya baska bi oneriniz varmi

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Abilerim ablalarim selamlar ben 2 bucuk aydir spor yapiyorum ve creatin kullanmayi dusunuyorum asiri kucsuzum bundan sikayetciyim ama yakinlarim kullanma diyor boyum 178 kilom 59 sizce bi sikinti olur mu veya baska bi oneriniz varmi

Creatine den önce güzel bir clean bulk beslenmesi ve antrenman programı oluşturup istikrarlı bir şekilde uygulaman gerekiyor , supplementler adı üstüne gıda takviyesidir , sen düzgün gıda almıyorsan işe yaramazlar .

Creatine de gözle görülür bir güç artışı vermez , örnek veriyorum 50 kg 12 tekrar olan bench pressin 13-14 tekrar olur , bu kadar küçük bir etkisi var .

Creatinin yaşla alakası yoktur , yediğin Et in içinde bolca var çünkü , 5 yaşında et yediysen 5 yaşında creatine kullanmış oluyorsun mantık olarak .

Sana tavsiyem ilk önce forumda yeni başlayan rehberini inceleyip , beslenme ve antrenmanı oturtman . Çünkü 59 kilo boyuna göre çok az , güzel bir bulk ile en azından 70 i görmelisin .

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: