Soru 16 yaşında diyetisyen tavsiyesi ile kreatin alınır mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
97
Spor Geçmişi
Yeni başladım.
Boy (cm)
186
Bel (cm)
101
Çalıştığım için sabit bir düzen içerisindeyim, öğle yemeğimi saat 12'de yiyorum spora girmem 18.00'ı buluyor bu arada yemek yemezsem antrenmanın ortalarına doğru tükenmeye başlıyorum, verim alamıyorum yani. Diyetisyenime söylediğimde başlangıç için 5 gr kreatin önerdi şuan için param olmadığı için spora girmeden 2 saat önce yulaf ezmesi yiyorum onun etkisi oluyor. Spora başlayalı 1 ay oldu, tavsiyeniz nedir? Bu arada metobolitik olarak fazla yemesem bile kan değerlerimde protein'den dolayı ürik asit çıkıyor onu da eklemek istedim.

Forum Üyesi
Mesaj Lideri
Çalıştığım için sabit bir düzen içerisindeyim, öğle yemeğimi saat 12'de yiyorum spora girmem 18.00'ı buluyor bu arada yemek yemezsem antrenmanın ortalarına doğru tükenmeye başlıyorum, verim alamıyorum yani. Diyetisyenime söylediğimde başlangıç için 5G kreatin önerdi şuan için param olmadığı için spora girmeden 2 saat önce yulaf ezmesi yiyorum onun etkisi oluyor. Spora başlayalı 1 ay oldu, tavsiyeniz nedir? Bu arada metobolitik olarak fazla yemesem bile kan değerlerimde protein'den dolayı ürik asit çıkıyor onu da eklemek istedim.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: