15 yasimdayim 80 kiloyum yag oranım %8

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba abilerim genelde benden büyüksünüz o yüzden abi diyorum. Fitnessa baslayalı 10 ay oldu cok hızlı kas geliştirdim genetiğimim kas şekillerimin mukemmel oldugunu soylüyor hocalarım mankenlıkde yapıyorum , boyum 184 kilom 80 , EREN PEKKOL ismim instagramdan resimlerime bakabılırsınız instagram: erenpekkol

Forum Üyesi
1 Gün ara ile aynı konuyu neden açtın bilmiyorum ama 15 yaş sanırım bunu cevaplıyor.

instagram demişsin ancak hesabın public değil.

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba abilerim genelde benden büyüksünüz o yüzden abi diyorum. Fitnessa baslayalı 10 ay oldu cok hızlı kas geliştirdim genetiğimim kas şekillerimin mukemmel oldugunu soylüyor hocalarım mankenlıkde yapıyorum , boyum 184 kilom 80 , EREN PEKKOL ismim instagramdan resimlerime bakabılırsınız instagram: erenpekkol
mütiş genetiğini merak ettim public yaparsan görmek isterim.

Yorum
Forum Üyesi
%8 yag oraniyla 80 kg olmak ve o kas kutlesini; 15 yasindasin hormonlarin yeni oturmuş.80 kg kutke icin baya bi zaman vermen lazim ve yasin buna uygun degil.yani demek istedigim o kadarlik kütle icin en az 2 yilini vermen lazim ki 13 yasinda basladigini varsayiyorum.bu imkansiz
Ama resmini gördüm iyi bi fiziğin var.boyle devam et

Yorum
Banlı Üye
Web Sitesi
www.cheapmacwholesales.com
wholesale mac cosmetics china share cheaper where to get cheap makeup for you

Spring 2014: CHANEL Notes de Printemps.Follow (6)Comments 11 comments mac lipstick His just busy.It's always a pleasure for me to watch Nicki Minaj's look. mac eyeshadow "Every woman should have her own style rules, too," Nickens said.Intrigued by the bright colors, creative freedom and opportunity to interact with young children, she was determined to master the art form.

Yorum
Forum Üyesi
%8 yag oraniyla 80 kg olmak ve o kas kutlesini; 15 yasindasin hormonlarin yeni oturmuş.80 kg kutke icin baya bi zaman vermen lazim ve yasin buna uygun degil.yani demek istedigim o kadarlik kütle icin en az 2 yilini vermen lazim ki 13 yasinda basladigini varsayiyorum.bu imkansiz
Ama resmini gördüm iyi bi fiziğin var.boyle devam et
sen 2 yıla 80 kg ve %8 yağ oranına ulaşır isen öp başına koy :) :) 2 yıla 80 kg define kas kütlesine doğal ulaşamazsın.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: