#1 YILLIK DEĞİŞİM# (Savaş Cebeci Bulking 1 + 2)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
@Kaan Türk
bulk yaparken kas kazanmaktan ziyade kilo alıyorum yağ olarak artık bulk yapmayada korkuyorum bunu demek istedim gerçi normal protein diyeti yaparkende kas kazanamıyorum senin değişim ilginç ya roidsssss

Yorum
Forum Üyesi
Çok kaliteli ve düzgün bir genetiğe sahipsin. Vücudun çok temiz. Güzel bir çalışma ve antrenman ile daha büyük kas kitlesi yaparsın

Yorum
Forum Üyesi
Spor konusunda tecrübeli ve bilgili değilim ama gözle görülen değişim kanımca on numara beş yıldız 2 yıllık değişimi merakla bekliyorum hocam.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar 2 yıllık değişim isteyenler olmuş , neden 4 yıllık değil de 2? neyse şakaydı bu. Siz yeter ki isteyin. Zamanı gelince 2021 formunu bile atarım asıl değişim o zaman olur.
6 yıl öncesi... Güzel günlerdi. Değişimdeki son halimin 1 ay sonrasında profil fotomdaki fiziğe ulaşmıştım 77 kiloda %8 yağ oranında. Metabolizmam inanılmaz hızlıydı,saçlar fırça gibiydi hala,vücut aydan aya seviye atlıyordu, modellik yapıyordum.

Bozuk tavuk yediğim için(konudaki mesajlarda da belirtmiştim ama çok yemekten yazmışım nedense, aslında ondan değil 1 hafta beklemiş tavuk yedim vize dönemimde. Ertesi günü kan kusuyodum) mide kanaması geçirdim aynı zamanda zehirlenmiştim. Üstüne 2 hafta sonra domuz gribi oldum. 15 gün doktora gitmemiştim tek kulağım tıkanmıştı duyamıyodum sonra doktora gidince anladıkki domuz gribiymişiz 2000 mg antibiyotikle düzeldik anca. Öyle böyle derken sürekli spora ara verdim. yani bi başlıyordum 3 ay yapıp geri ara veriyordum. Bu şekilde 2016da yine temiz bulk ile 80 kiloya çıkmıştım. Baya gören boyka diyordu çok iyiydi form.

Maddi durumlar,bıkkınlık,sakatlıklar(sanırım bi kez ve hafif),okul gibi nedenlerden ötürü sürekli sürekli ara verip yeniden başlıyordum , hiç bu gönderideki değişimimdeki kadar istikrarlı ve aralıksız devam etmedim/edemedim. Neyse ki 2018de işe başladım,meslek yazılım mühendisliği olunca sürekli oturuyoruz tabi metabolizma eskisi kadar hızlı değildi e bi de bulk yapsam ne kadar büyüyebilirim acaba dedim başladım bulka(yine ara vere vere) 81 82 83 84...

Neyse evlendik 2019 başında Hop yine bıraktık sporu iş stresinden. Saçlar dökülmeye başladı moral gitti, o aralar yine ama bi ara inat ettim işler de düzene girdi diye başladım spora, bu kez 81 kilodan başladık eski hardcore badici partnerler yok tabi, eski mahalle salonu da yok djliğini kendi telefonumuzu kolona bağlayarak yaptığımız. Hatunla beraber bi başladık ben tam tamına 93.5 kiloya kadar çıktım. Spor olarak bilek güreşine de merak sardım hafiften çalışmaya başladım. O 93.5 kgdeki fotoları da atıcam bir gün. Karın kaslarım yine belirgindi süper formdu kollar omuzlar resmen parçalıydı. Ta ki araya korona girene kadar. Tüm emekler boşa gitti, çocukluğumdan beri hedefim olan 80 kiloda liğme liğme define olma hayalime ulaşamadım yani bi türlü.

Ama Şimdi aralıksız 2.5 aydır yapıyorum, temiz bulkla sabit 84 kilodayım karın belirgin, programımın bitmesine 3 hafta var. Sonra elimizdeki forma göre yapıcaz bişeyler ama kesinlikle bu yaza kadar ölsem de ara vermiycem ve 80'de o hayalimdeki forma ulaşacağım. Zaten badici değiliz, birçok spor ile uğraşıyoruz ama hedefimizdeki vücuda ulaşmadan da olmaz. Her zaman en iyi versiyonunuz olun.
Sevgiler.

Yorum
Moderatör
SMS Onaylı
Vay be hocam 2 yıl önce spora tam başlama evrelerinde foruma göz gezdirirken üye olmadan sizin değişiminizi görmüştüm ve bana ilham kaynağı olmuştu :) Şuan hedeflerim farklı olsa da hala en sevdiğim değişimlerden sizinki.Foruma tekrardan hoşgeldiniz.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: