Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

1.5 yıl sonra yeniden başlamak

Konumu okuyup yazarsanız sevinirim

• Kullanılan toplam oy
    5

Enes550

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sa arkadaşlar fitnes a 1.5 yıl gibi bi ara verdim(AMA full yatıp yemedim bu sürede zaten bisikleti sağlam suruyodum buna bastırdım iyice haftada en az 150km yaptım bu ya cumaertesi pazar yada sadece pazar günü olarak devam etti )bu gün (14.01.2018)2.günümdü AMA aşırı ağrıdan spora gidemedim kollarımı tam açamıyorum o yüzden bende 1 gün spor 1 gün off şeklinde ağrılar normalleşene kadar full body yapmayı düşünüyorum sizinde fikrinizi almak istedim daha önce başından buna benzer birşey geçmiş veya böyle yaparsan daha iyi olur tarzında yazarsanız sevinirim. Herkese iyi sporlar. Bide elinde güzel bi program olan varsa atabilirmi eski programlarım silinmiş

sygyzn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bro ağırlık kaldırmaya yeni başlayan insanların ilk 2-3 günü zorlarlarsa kendilerini vücut şaşırıyor ve aşırı ağrılar başlıyor bicepsden dolayı kolları hareket ettirememen cok normal sana tavsiyem ilk hafta full body yapman veya kiloluysan cardio + full body yapıcaksın ama ağırlıklar cok hafif olacak ısınma haftası sonraki haftalarda yavas yavas arttırabilirsin