Çözüldü Diyette yağlardan önce kaslar erir mi ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
İyi günler arkadaşlar şu an düşük kalorili bir beslenme sürecindeyim fakat sundan korkuyorum.Yağlardan once kaslarımda erime olur mu yani zayıfladıgımda vucudum hala yaglı kalır mı

Forum Üyesi
Mesaj Lideri
İyi günler arkadaşlar şu an düşük kalorili bir beslenme sürecindeyim fakat sundan korkuyorum.Yağlardan once kaslarımda erime olur mu yani zayıfladıgımda vucudum hala yaglı kalır mı

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
kas kütlene göre değişir ayrıca çok az kalori almak kasları da eritir yavaş yavaş ver ki zarar gelmesin proteini tam al bcaa da kullanabilirsin eğer varsa

Yorum
Çözüm
Forum Üyesi
kas kütlene göre değişir ayrıca çok az kalori almak kasları da eritir yavaş yavaş ver ki zarar gelmesin proteini tam al bcaa da kullanabilirsin eğer varsa
Evet biliyorum fakat birkaç ay sonra polislik sınavları olucak ve 10 kilo fazlam var. Yani amacım su an goruntuden çok tartıdaki rakamın değişmesi.Bazı gunler oluyor günü 500-600 kaloriyle geçiriyorum. Çok kötü oldugunun farkındayım.Ama dedıgım gıbı olay bundan ibaret. 30 gün oldu bugunle beraber 101.5 kg den 91 kg ye düşmüşüm şu an.

K
kular14 yorum yaptı
500-600 kalori de biraz abartı oldu aslında benim. Beslenmem soyle gun ıcınde

Sabah 3 yumurta beyazı 30 gram yulaf kahve ve salatalık domates v.s
Ara ogun meyve ve ceviz birkaç adet
Akşam yemeğim 150 gram tavuk gogsuz yagsız tuzsuz ve 50 gram bulgur.
Gece aynı ogunden yatmadan 4 saat once bazen tekrar yıyebılırım ama genelde yemıyorum.

K
kular14 yorum yaptı
Yaş 24 kilo 91-92 boyum 1.82

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
zararlı tabi ki 500 600 kalori normal vücut için tehlikeli yani 1800 falan al yine verirsin zaten

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: