BCAA VS PRE-WORKOUT

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kreatin alacaktım ama ailemde kellik olduğu için vazgeçtim ve bcaa ve pre-workout arasında kararsız kaldım.Hangisi almam daha doğru olur ve öneriniz var mı örneğin şu markanın şu bcaa/preworkout'u gibi ?

Yönetici
SMS Onaylı
Definasyonda değilsen , yüksek kalori açığın yoksa , uzun süre açlık cekmiyorsan bcaa aminoasitlerini kullanmana gerek yok .

Bcaa kullanacaksan big joy öneririm .

Pre workout olarak da hardline nox güzeldir.

Yorum
Forum Üyesi
Definasyonda değilsen , yüksek kalori açığın yoksa , uzun süre açlık cekmiyorsan bcaa aminoasitlerini kullanmana gerek yok .

Bcaa kullanacaksan big joy öneririm .

Pre workout olarak da hardline nox güzeldir.
Definasyodayım ama aşırı bir kalori açığım yok 2300-2500 arası aşırı bir açlıkta çektiğim söylenemez günlü 200 gram pirinç ve 200 gram tavuk göğüsü yiyorum sabahta yulaf yumurta ile tamamlıyorum.Nox'u bende baya beğeniyorum ama fiyat olarak baya pahalanmış onun yerine daha ucuz bir öneriniz var mı veya bcaa mı kullanıyım ?

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Definasyodayım ama aşırı bir kalori açığım yok 2300-2500 arası aşırı bir açlıkta çektiğim söylenemez günlü 200 gram pirinç ve 200 gram tavuk göğüsü yiyorum sabahta yulaf yumurta ile tamamlıyorum.Nox'u bende baya beğeniyorum ama fiyat olarak baya pahalanmış onun yerine daha ucuz bir öneriniz var mı veya bcaa mı kullanıyım ?
Definasyondaysanız bcaa daha iyi olacaktır , pre workout olarak da kahve+maden suyu

Yorum
Forum Üyesi
Big joy kafein hapları var , ucuz tavsiye ederim
Anladım hocam ama şuan bcaa alsam daha iyi olur birde sizce bu nasıldır bigjoylara baktım 600 gramı filan 190 liraydı.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Yorum
Forum Üyesi
Hocam siz herhangi bir suplement almak istiyorsunuz ben anladım :lollol:. Bence Yusuf hocayı dinleyin şimdilik ihtiyacınız yok paranızı çöpe atmayın. Etkisi olur mu? Elbette ki bir etkisi olur. Fakat bulkta kullanılan creatin kadar etkili olur mu bilemem :).

Yorum
Forum Üyesi
Hocam siz herhangi bir suplement almak istiyorsunuz ben anladım :lollol:. Bence Yusuf hocayı dinleyin şimdilik ihtiyacınız yok paranızı çöpe atmayın. Etkisi olur mu? Elbette ki bir etkisi olur. Fakat bulkta kullanılan creatin kadar etkili olur mu bilemem :).
Almak istiyorum çünkü bu aralar biraz motivasyonum biraz değil baya düştü ondan böyle küçük supplementler almak istiyorum belki motivem yükselir diye bazen tişört veya şort alıyorum antrenman gelsin diye saat sayıyorum nasıl durur anternmanda diye ondan yoksa çok gerek olmadığını biliyorum :lollol:

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: