boy kilo oranı ve ağırlık antrenmanına başlayış süreci ??

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
bundan yaklaşık bir iki önce boyum 187 cm kilom ise 74 kg idi. düzenli beslenerek 82 kg kadar çıktım yaklaşık iki ayda yavaş yavaş yağlanma başladı sizce artık spora başlamalımıyım bide antrenman günleri olarak sıkıntı yaşıyorum yaptığım işten dolayı 112 de çalışıyorum ve haftada 2 gün toplamda 48 saat nöbet tutuyorum iki nöbet arası 3 gün boş nöbetten çıkınca çok yorgun oluyorum ve o gün spora gidemiyorum geriye sadece 2 günüm kalıyor nöbet günümü of gün olarak geçiriyorum sizce 2 gün üst üste mi çalışmalıyım yoksa 1 gün çalışıp 1 gün dinlenmelimiyim........ Teşekkürler...

Forum Üyesi
bundan yaklaşık bir iki önce boyum 187 cm kilom ise 74 kg idi. düzenli beslenerek 82 kg kadar çıktım yaklaşık iki ayda yavaş yavaş yağlanma başladı sizce artık spora başlamalımıyım bide antrenman günleri olarak sıkıntı yaşıyorum yaptığım işten dolayı 112 de çalışıyorum ve haftada 2 gün toplamda 48 saat nöbet tutuyorum iki nöbet arası 3 gün boş nöbetten çıkınca çok yorgun oluyorum ve o gün spora gidemiyorum geriye sadece 2 günüm kalıyor nöbet günümü of gün olarak geçiriyorum sizce 2 gün üst üste mi çalışmalıyım yoksa 1 gün çalışıp 1 gün dinlenmelimiyim........ Teşekkürler...
Yani haftada toplam 2 gun gidebiliyorsun dimi.
Nobetten sonraki gun kendini yorgun hissediyorsan gitmemek en iyisi cnku yorgunken gercekten zihnende fizikende gyme hazir olmak cok zordur gitsen bile verimsiz gecer. Kalan gunlerdede sahalar senindir hakkini vererek calisabilirsin.
Ancak haftada 2 gun ile fit ve guzel bi vucut uzun zaman alir bunu bilerek baslamalisin.
MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum
Forum Üyesi
bıkmadınız mı bu bahanelerden cidden ? hocam haftada 2 gün gym e gitme şansının olması haftada 2 gün spor yapa biliyorum demek değil spor gym değildir. evdede calışırsınız zaten amacınız jay cutler olmak değil fit olmak

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: