Savaş Cebeci Bulking Programı Yorum Alanı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
programlarda ters piramit uyguluyorum ben.zaten başka seçenek yok gibi.çünkü ilk set 5-6 tekrarda zorlanacak kilo seçiyorsan o kiloda veya o kiloyu arttırarak 7 set yapamazsın.gerçi bazı hareketlerde ben arttırdım.squat ve deadlift gibi.ama genelinde kilo düşürmek zorunda kaldım

Yorum
Forum Üyesi
Su anlık güzel gidiyor 12 hafta uygulamayı düşünüyorum sonra değişiklikleri yazarım bu mesajı editleyip :D

Yorum
Forum Üyesi
bacak programını yapıyorum ama ciddi anlamda bacaklarımın calıştığını hissetmiyorum bunların üstüne 2 hareket daha koyup o şekil calışıyorum ağırlığı piramit yaparak gidiyorum misal leg press yaparken 220 KG ile başlıyorum 240 250 260 270 290 300 şeklinde yapıyorum daha iyi verim alıyor gibiyim ama zaten şöyle bir şey var genel program diye bir şey olamaz bence herkes kendine göre bu programı örnek almalı biraz esnetmeli veya ekleme çıkarma yapmalı.

Yorum
Forum Üyesi
ters piramit dene bi de savaş.ilk sette 300 ile başla.

veya her sette kilo arttıracağına başla 260 kg ile 4 set falan aynı kilo ile devam et.arttırabilirsen arttır sonra

Yorum
Forum Üyesi
arkadaşlar sadece göğüs programını uygulama imkanı bulabildim. Epey zorladı Saveş hocanın da söylediği gibi. Ben ters piramit filan yapmadım. Ka. kilo ile başladıysam onunla devam ettim. Böyle yapsam da olur mu yoksa illa ki ters piramit yapmalı mıyım ?

Yorum
Forum Üyesi
arkadaşlar sadece göğüs programını uygulama imkanı bulabildim. Epey zorladı Saveş hocanın da söylediği gibi. Ben ters piramit filan yapmadım. Ka. kilo ile başladıysam onunla devam ettim. Böyle yapsam da olur mu yoksa illa ki ters piramit yapmalı mıyım ?

savaş hoca ters piramit düz piramit hiç demedi.hocanın istediği tek şey 5 veya 6 tekrarı çok zor cıkarabileceğiniz bir kg ile yapmanız.hangi kiloda 5-6 tekrarı zorlanarak çıkarabiliyorsan o kilo ile yapıcaksın.ilk sette 30 kilo ile başlarsın 5. sette belki 25 kilo ile devam edersin belkide 35 o sana ve gücüne kalmış

Yorum
Forum Üyesi
savaş hoca ters piramit düz piramit hiç demedi.hocanın istediği tek şey 5 veya 6 tekrarı çok zor cıkarabileceğiniz bir kg ile yapmanız.hangi kiloda 5-6 tekrarı zorlanarak çıkarabiliyorsan o kilo ile yapıcaksın.ilk sette 30 kilo ile başlarsın 5. sette belki 25 kilo ile devam edersin belkide 35 o sana ve gücüne kalmış
dostum genel programlara uymayı sevmem zaten genel program diye bir şeyde bence yoktur arkadaş benim yorumuma cevap olarak dedi bu demesinin sebebi ise benim piramit çalışmam ayrıca bu programı uygulamıyorum sadece denemiştim benim işime yaramadı ama şuanki programımım buna benzer üstüne 2 3 hareket daha ekli biraz daha zorlaştırılmış hali.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: