Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Spirulina mavi Yeşil alglerden birisidir. Tek hücreli canlı bazik ve çeşitli tuzlar ve minarellerce zengin su canlısıdır. Afrika Çad Gölü'nden spirulina doğal olarak çıkarılmaktadır beraber ülkemizde de üretimi yapılmaktadır.yüksek protein oranı vitaminlerce zengin içeriği sebebiyle ve de meyvelerden gelecek vitamini karşılayabilecek şeker içermeyen yapısıyla birçok Body bulding yapan sporcunun tercih sebebidir. Pasifica markası diğer markalara oranla daha avantajlıdır. Doğal volkanik tuzların bol bulunduğu havai üzerinde bulunan bir adada tamamen izole bir alanda üretimi yapılmakta ve ısıl işlem yapılmadan soğuk baskı ile tablet kapsül ve toz formları mevcuttur. Ben kullandığım dönemde gerçekten müthiş bir dinçlik ve sabah uyku sonrası enerjisiyle güne başlıyorsun. İlk olarak astronot beslenmesi için düşünülmüş ancak artık asrın gıdası olarak ifade ediliyor. Amerikada ve Avrupa da birçok insan bu gıdayı takviye olarak kullanıyor. Body buldingde de yeri olan bu gıdayı bilen arkadaşlar varsa paylaşımlarını bekliyorum. Herkese kolay gelsin [emoji1]

kaynakça
http://www.algbiotek.com/

Son düzenleme:
Forum Üyesi
Ben denemiştim müthiş enerji veriyor. Yorulmak nedir bilmiyorsun. Pisikolojikti midir bilmem ama az uykuyla bile dinamik bir şekilde güne devam ediyorsun.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Beta karoten içermesinden dolayı özellikle sigara kullananlara tavsiye edilmemekte dir. Akciğer kanseri olma riskini tetiklemekte dir.
Beta karoten ve sigaranın kötü ilişkisi var .

Yorum
Beta karoten içermesinden dolayı özellikle sigara kullananlara tavsiye edilmemekte dir. Akciğer kanseri olma riskini tetiklemekte dir.
Beta karoten ve sigaranın kötü ilişkisi var .

Merhaba hazır bu konu açılmışken benimde bir sorum olacaktı çünkü yaklaşık 12 Yıldır sigara kullanıyorum ve oldukça rahatsız oluyorum sigaradan ve artık bırakmam gerektiğini düşüyorum ikisinin birbirine Zıt Olduğunu açıklamışsanız daha net bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba hazır bu konu açılmışken benimde bir sorum olacaktı çünkü yaklaşık 12 Yıldır sigara kullanıyorum ve oldukça rahatsız oluyorum sigaradan ve artık bırakmam gerektiğini düşüyorum ikisinin birbirine Zıt Olduğunu açıklamışsanız daha net bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar

Kaynak : Solgar - Araştırmalar

Ayrıca sigarayı bırakmak istiyorsanız da , tarafımdan da 2 kutu champix kullanıldı ve 13. gün sigarayı bıraktım , yaklaşık 4 ay ,sonra işten ayrılınca maalesef tekrar başladım . İnşallah en kısa sürede tekrar bırakmak için tedaviye başlıcam . Fiyatı biraz pahalı gibi ama hastahane çevrelerinde olan sıra halindeki eczanelerde sanırım stok fazlalığı yada rekabet den dolayı fiyatlar hayli düşüyor ,ben öyle almıştım .

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: