Merhabalar, Hacim kazanıyorum Yüzüm degişir mi?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
62
Spor Geçmişi
8-9 ay
Boy (cm)
1.73
Merhabalar, 8-9 aydır bu işin içindeyim.17 yaşıma yeni girdim.Baya bir gelişim sağladım.
Başlangıç kilom:53 dü.
Şuanda:62-63 kiloyum.
Hacimlenip goguslerimi dahada sisirmek istiyorum.Ve baya bir sekilde yiyorum.Zararlı yağlardan uzak duruyorum. Cips cikolata vb.
Spor öncesi Tam 4 yumurta ve yanında kahvaltilik meyve felan yiyorum
Hedefim 68-70 kilo
Boy:1.73
Sizce yüzüm kotulesir mi üçgen yüz hatlarına sahibim.Yorumlarinizi bekliyorum.

Merhabalar, 8-9 aydır bu işin içindeyim.17 yaşıma yeni girdim.Baya bir gelişim sağladım.
Başlangıç kilom:53 dü.
Şuanda:62-63 kiloyum.
Hacimlenip goguslerimi dahada sisirmek istiyorum.Ve baya bir sekilde yiyorum.Zararlı yağlardan uzak duruyorum. Cips cikolata vb.
Spor öncesi Tam 4 yumurta ve yanında kahvaltilik meyve felan yiyorum
Hedefim 68-70 kilo
Boy:1.73
Sizce yüzüm kotulesir mi üçgen yüz hatlarına sahibim.Yorumlarinizi bekliyorum.
bende öyleyim yüzüm kemikli 75 kiloydum bulka girdim şu an 85 kiloyum yüzüm az daha etlendi eskisine göre ama az yani aşırı değil sağlıklı kilo alırsan dediğin gibi yağlı şeylere bulaşmazsan yüzün değişir ama çok değişmez

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Ağırsağlam makaleleri var definisyon hakkında mantık aynı, sadece yaktığından az alacaksın bu. Antrenman konusunda 3 set 5 set demem imkansız herkesin vücudu farklı kaldırabileceği antrenman hacmi farklı. Hipertrofi rehber videoları izleyebilirsiniz kendi progremınıxı yazmak için

K
Kaptanns yorum yaptı
Çok teşekkür ediyorum arastırdım biraz.Öncelikle full kas yapacağım.Karbonhdirat protein odaklı çalışacağım.Ancak çok fazla yağlanırsam senin dediğin gibi definasyona girişeceğim sanırsam definasyon dönemi karbonhidratı az almak gerekliymiş en çok protein ile besleneceğim şeker felan uzak duracağım.Ancak bana sürekli yağlı yersen birşey olmaz senin yaşın erken hemen yakarsın diyorlar bu ne demek oluyor?

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Kim dedi onu? Yağlı yemek yağ kazandırmaz, ancak yağ kazanırsan vücut yağı yani onu gençken yakmak daha kolay olabilir. çünkü hormonlar, metabolizma vsvs bir çok faktör giriyor. Bu arada önemli olan kalori bulkta kalori fazlalığında beslenmelisin o dediklerin makro.
Yağ kgx1, protein kgx2, kalanı karbonhidrat. Bu da bulk makroları

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: