Uzaktan eğitim

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Daha profesyonel ve sistemli bir şekilde spor yapmak istediğim için Uzaktan eğitim almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz kişiler var mı ? Mesela Namık Ekin veriyormuş , onu düşünüyorum. ( Gönül isterdi Savaş hocadan alayım ama onun fiyatları beni çok aşıyor)

Forum Üyesi
dostum asla almanı önermiyorum yaklaşık 9 ay kullanmış biri olarak asla ama asla alma dandik bir program sallamasyon bi beslenme geliyor bak burda fitness bilim akademi var kayıt ol buraya bedava yusuf hoca ilgilensin vücudunu en iyi tanıyan sensin kopyala yapıştır şeyler gelicek para israfı dan başka bir şey değil kendi programını kendin yazabilirsin hangi hareketlerden en iyi verim aldığına bak ona göre bir program yaz burda program hazırlama rehberleri de var onlarda bakabilirsin

1 Yorum
Y
YnsNsr yorum yaptı
Deneyimlerini paylaştığın için saol , akademiye nerden kayıt olabilirim acaba göremedim de

Forum Üyesi
Dostum tavsiye ederim ancak şimdilik değil, gidip namık ekinden falan alma, komando mu olacaksın dostum? Tavsiyem, uygar türkmen olabilir, savaş cebeci olabilir, emir inalbay olabilir, fırat balkaya olabilir. Yani çok bilindik ve çok öğrencisi olan insanlardan alma, tavsiyem uygar türkmen, ve fırat balkaya olacaktır, nakitin fazla varsa savaş cebeci de olabilir. Ancak yerinde olsam platoya girdiğimde veya disiplinimi kaybettiğimde alırdım. Onun dısında fitness bilim akademi çok işine yarar, Yusuf ihsan bizzat kendisi ilgileniyor.

2 Yorumlar
Y
YnsNsr yorum yaptı
Komando olmayacam ama namık hocanın bayağı fitness ve sporcu beslenmesi ile ilgili kitapları var , kendisi de halen bu yaşında sert antrenmanlar yapıyor. Gelişimimin bir süredir çok yavaşladığını düşünüyorum , aylarca saatlerimizi harcıyoruz en azından bunu en verimli kullanmak adına desteğe ihtiyacım var gibi hissediyorum

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Dostum emin ol çok araştırıp çok okuyan bir adamdan pt alman cok daha iyi olacaktır. Hedefin ne? Kas gelişimi mi? yoksa powerlifting mi?

Yönetici
SMS Onaylı
Maddi durumun yoksa akademiye başvurabilirsin , antrenman ve kalori/makro programı veriyorum , ama senin beni takip etmen gerekiyor güncel kalmak için .

Maddi durumun iyiyse Fırat balkaya öneririm 1.5 yıldır kendisinden koçluk alıyorum

1 Yorum
Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Koçluk çok güzel bir nimet, profosyonel biriyle çalışmak çok iyi motive ediyor.

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: