Whey 3 matrix protein tozu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Prensesi
Forum Üyesi
Merhaba, ben kasım ayından beri evde dambıl ve YouTube dan spor videoları izleyerek evde spor yapıyorum. Bugün ilk kez protein tozu aldım. İçindekilere çok fazla dikkat etmemiştim. Soya lesitini ve yapay tatlandırıcılar var.. doğal protein tozu kullanan markasını paylaşabilecek var mı?

Forum Üyesi
Soya kalitesiz bir proteindir, whey protein ile kiyaslanamaz ve aldiginiz urunun icinde olmasi da kandirtan vaziyette, ancak bunu cogu ucuz marka yapiyor, size onerim bir dahakine protein tozu satin alirken dikkat edin, icindekiler kisminda tatlandirici olmasi normal fakat soya ve kreatinin olmasi sacma. Kreatin okey fakat yeri protein tozunun ici degil.

2 Yorumlar
M
muratilhann02 yorum yaptı
Alper hocam selamlar, bende whey 3 matrix kullanıyorum 2.5 kg luk almıştım bitince artık almıcam dediklerinizi göz önünde bulundurduğum için, peki bu önerilerinizi dikkate alarak bunun sonucunda önericeğiniz sağlam güzel bir whey protein varmıdır?

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Protein ocean, SSN, Weider, Scitec, Optimum, bu markalar güvenilirdir fakat yine de içindekilere bakın soya türevi ve creatine olmamasına dikkat edin, ve sanırım bigjoy'da creatin ve soya yoktu.

Forum Prensesi
Forum Üyesi
Yeşilmarka diye bi protein tozu var doğal olduğunu iddia ediyor kullanan var mı acaba

1 Yorum
Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Sanırım sıkıntı yok fakat bu tarz markalardan bence almayın, saç bakım cilt bakım ürünleri falan satıyor yani kuaförden ekmek almak gibi bence dediğim markalara bir bakın, bunda ultra doğal olacak diye bir şey yok sonuçta protein tozu peynir altı suyundan yapılıyor. Aromasız protein ocean alırsanız aynı hesap.

Forum Üyesi
Anlamadım hardline kalitesiz mi demek istediniz siz şimdi?

3 Yorumlar
Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Hardline whey matrixin icinde soya proteini ve creatine var, soya zaten testo oldurucu, creatine de protein taklidi yapiyor, ornek 1 olcekte 23 gram protein ve 3 gram creatine var diyor, fakat o 3 gram creatine protein gibi gorunuyor, uzun vadede sikinti.

İ
İlkay61 yorum yaptı
Valla pek anlamıyorum ben , hangisini almalıyım acaba onu da bilmiyorum ki. Nelere dikkat etmek gerekir ?

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Hocam alacaginiz protein tozunun whey olmasina, icinde cretaine olmamasina, soya olmamasina dikkat edin. Ucuz yollu Protein ocean alabilirsiniz.

Forum Prensesi
Forum Üyesi
Kalitesizden ziyade çok sağlıklı değil.kasların gelişmesi için bu kadar zararlı madde almak vücuda mantıklı gelmiyor

1 Yorum
İ
İlkay61 yorum yaptı
Valla pek anlamıyorum ben , hangisini almalıyım acaba onu da bilmiyorum ki. Nelere dikkat etmek gerekir

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: