Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. liftbro

Spor Sırasında Nefes Alma

Korkmanıza gerek yok iki hafta önceki havayla şu an ki arasında baya fark var şu an ki sıcaklarda klimasız pervanesiz salonda vücudu zorlamak kalbinde çok hoşuna gitmiyor haliyle :) bu dönemlerde kiloyu düşürüp tekrarı yüksek tutmak mantıklı seçenek olur
  2. liftbro

Protein Tozları Içeresinde Bulunan Bcaa

Vücudun günlük bcaa ihtiyacı ort. 10 15 gr kadardır protein tozunun valin lösin izolosin toplamına göre dışardan alıp almayacağına karar verebilirsin. Daha fazla bcaa alman ne işine yarar ? Protein sentezini arttırır diyorsan ki ben günde 1 kilo tavuk yerim al bcaa nı göm her ögünden sonra...
  3. liftbro

Xpro Whey

Xpro whey in her üç aromasını da arkadaşlarımla beraber kullandık zaten 60 70 tl bı şeydi ilk çıktığında deneyelim dedik. Marka kötülemek istemem ama açıkçası hiç bir faydasını görmedik hiç birimiz sadece tadı müthiş :) he diyorsan ki ben milkshake yapacam tavsiye ederim tadı çok güzel ama etki...
  4. liftbro

Karın Kaslarımı Nasıl Daha Belirgin Hale Getirebilirim ?

Karın kası istiyorsan biraz küçülmeyi göze almalısın bu esnada yağ oranına göre en kötü 3 4 kilo kadar kaybedersin tâbi çok iyi bir diyetle beraber o da . Beslenme açısından çoğu öğünlerde haşlama tavuk ve katobolik meyve sebzelere yoğunluk vermen gerek karb yok bol şans
  5. liftbro

Diyete Girerken Kullanacagım Suplementler

Creatine harici diyet icin hepsi güzel ürünler ama tabi ki antreman da çok önemli
  6. liftbro

Antreman Onerisi

Çift antreman için yeterli beslenmenin dışında takviye ihtiyacınız olur takviyeniz yoksa veya steroid kullanmıyorsanız çift antreman önermem daha çok katabolizme iter vücudu. Dinlene dinlene keyfini çıkartın zaten iyi hissedeceksiniz
  7. liftbro

Omuz agrisi

öncelikle geçmiş olsun tendon yırtıklığı bir çok vg nin yaşadığı sorunlardan biri bende zamanında dengesiz bi yumruk sonucu supraspinatus ta ufak bi yırtılma yaşadım ertesi gün antremana gittiğimde sağ kolum çok fazla etkisiz hale geldiğini farkettim iki ay bi ara verdim fizik tedavi yapmadım...
  8. liftbro

kreatin mi preworkout mu

sadece pre-workout ların değil bütün supplementlerin bazı bünyelerde yan etkileri olabilir ama bu çok uzun sürmez soruna gelecek olursak kreatin patlayıcı güç açısından sana yardımcı olabilir. ama antremanlar da bitmeyen bir eneji istiyorsan granade 50 calibre yi denemelisin kullanmış biri...
  9. liftbro

Kadınlar'da En Sık Yapılan Egzersiz Hataları

Ben bayan olsam madem büyüyemiyorum ben de param parça olurum der daha çok azimlenirdim. :) katabolizm sandığınız kadar zor bi olay değil hanfendiler, sadece isteyin ve yapın kolay gelsin :)
  10. liftbro

Bulk için güzel bir program örneği

Push down dan sonra V bar push down ile devam ediliyor ikisini süper set yapacak gücünüz kalırsa süperset yapmanızı tavsiye ederim iyi pump yakalarsınız. Bacak olarak ben hafta da bir gün yapıyorum iki yapmak isterseniz 7. gün e bacak eklenebilir.
  11. liftbro

Bulk için güzel bir program örneği

Herkese selamlar, geçtiğimiz iki ayda uyguladığım ve gerçekten çok yararını gördüğüm bulk programımı sizinle paylaşmak istiyorum. program biraz yoğun ve yorucu, ben bu programı dymatize super mass, dymatize creatine ve hardline arg ile destekledim sonuç olarak yaklaşık 4-4.5 kilo gibi bel...
  12. liftbro

Supplement'ler +Clen Yag yakimi

Yağ yakımı için kreatin biraz ters tepebilir. Su tutumu için kullanılan bi üründür. Özellikle ultimate hacim yönlü gelişim sağlar.
  13. liftbro

Bimde satılan cebeci lor peynirinin

Savaş cebeciye ait olduğu hakkında söylemler var yorum nedir hocam :p
  14. liftbro

Supplement Siteleri

Selam üstad bu sitelerin çoğunda ürün 240 tl p7 de ürün tek cekim 210 tl ye geliyor ve p7 ürünün orjinalliğinin arkasasinda olduğunu iddaa ediyor kararsiz kaldim açıkçası
  15. liftbro

Supplement Siteleri

Teşekkürler kardeşim bunları zaten elden geldikçe yiyorum :) bi besin desteği olarak kullanacağım bu ürünü öğün yerine degil zaten
  16. liftbro

Supplement Siteleri

Herkese selamlar bugünlerde karbonhidrat almayı düşünüyorum dymatize superr mass kafama yatıyor fakat bi kaç yerde ürünün kaldırıldığına dair bilgi gördüm bu doğru mudur ? ayrıca ürün güvenilir sitelerin çoğunda yok ben genelde p7 den alıyorum daha ucuz olduğu için fakat onda da artık orjinallik...
  17. liftbro

Rotator cuff rahatsızlığı

Bi site ölmüş
  18. liftbro

Sorun cevaplayalım

Herkese merhaba geçtiğimiz haftalarda attigim dengesiz bir yumruktan sonra sağ omzum bazı hareketler de ağırmaya ve çıtlamaya başladı çok umursamadım antremnlara devam ettin biraz araştırdım fakat tam olarak cevap bulamadım biraz canımı sıkmaya başladı doktora gittim röntgen ve mr istedi ve mr...
  19. liftbro

Rotator cuff rahatsızlığı

Herkese merhaba geçtiğimiz haftalarda attigim dengesiz bir yumruktan sonra sağ omzum bazı hareketler de ağırmaya ve çıtlamaya başladı çok umursamadım antremnlara devam ettin biraz araştırdım fakat tam olarak cevap bulamadım biraz canımı sıkmaya başladı doktora gittim röntgen ve mr istedi ve mr...