Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. BordoBere

Fakir köftesi

Arkadaşlar çoğumuzun kırmızı eti alması zor köfte yemesi zor fiyatlardan dolayı.Tavuk göğsü yemekte bir süre sonra gına getiriyor.Kırmızı et hojdur ama benana diyorsanız kasaptan tavuk göğsünü kıyma şeklinde çektirin ve tavuk köftesi yapın.Tadı çok güzel ve normal tavuk göğsündeki kuruluk yeme...
  2. BordoBere

Savaş Hocanın Askerleriyiz:)

[/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] Resimler omuz çalıştığım gün çekildi sırt çalışmamıştım.Definasyon sonu resmi clean bulka başlıcam.Tavsiyeleri olanlar yazabilir.:cool:
  3. BordoBere

BCAA Gram ayarlama

Bugün weider bcaa aldım toz şeklinde onun gramını nasıl ayarlayabilirim?Mutfak tartısı var ama çok hafif ağırlıkları ölçmüyor .
  4. BordoBere

BARBELL Curl

Barbell curl hareketinde geniş ve dar tutmanın farkı nedir hangisini yapmamız gerekir? Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum.:cool:
  5. BordoBere

Lezzetli Protein Öğünler2

[[Protein bar(Yulaf/fıstık ezmesi/%80kakaolu bitter çikolata/kuru üzüm/protein tozu/çok az yağsız süt) [/URL][Tavuk/light kaşar/mercimek/salata/tambuğday lavaş) [/URL][Tavuk/içliköfte/köfte/lapabulgur/mercimek/süzmeyoğurt)Cheat meal [[tavuk/lapabulgur/yoğurtlu közlenmiş patlıcan)...
  6. BordoBere

1Günde 1cm Küçülme

Merhaba arkadaşlar.Definasyon beslenme programı uyguluyorum 2aydır ama kas olarak hep büyüme gerçekleşti hiç küçülmemişlerdi yağda yaktım bu sırada bel ölçüm 7cm düştü.İlk defa sağ kolum 1cme yakın sol kolumda 0.5cm düştü beni şaşırtan bu olay bir günde gerçekleşti nedenini anlayamadım.birgün...
  7. BordoBere

Bcaa hap

Yazın işe başladığımda kasların onarımı hızlanması için bcaa almayı düşünüyorum.Bcaa nın hap değilde toz şeklinde olanı varmı acaba Savaş hocanın videosundaki hapları yutarsam boğulurum ben hap yutmada sıkıntım var:D
  8. BordoBere

Kahvaltı nasıl görünüyor?

Bu sabah hazırladığım kahvaltı tabağı.Dışarıda yesek en az 15-20tl verirdik:cool:(yeşil çay/zeytin ezmesi/yeşil zeytin/light kaşar/yumurta/piliç jambon/domates salatalık biber/kızarmış tambuğday ekmek) [[
  9. BordoBere

İşyerinde yemek

Arkadaşlar okul bitince yazları çalışıyorum bu yazında çalışıcam.İşyerlerinin yemekleri yağlı oluyor kendim evden sefer tası götürmeyi düşünüyorum.Ama yazın sıcağında bozulmadan ne götürebilirim yanımda yemek olarak fikri olan varmı?Lapa bulgur kesin götürcemde protein olarak ne götürcem...
  10. BordoBere

Cheat Meal Bile Tavuk

Arkadaşlar Cheat meal öğünümü paylaşmak istedim.Pahalı olmadığı ve zaten hergün yediğimiz yiyecekler olduğu için paylaşmayı sakıncalı görmedim. [/URL][
  11. BordoBere

Kas anatomisi kaynak kitap

Arkadaşlar iki tane yeni kitap aldım kas geliştirme ve egzersizler hakkında çok beğendim görselleri akılda kalıcı salonda çalışırken hareketleri doğru yapmada yardımcı olacaktır.[/URL][/IMG][/URL][/IMG][/URL][/IMG][/URL][/IMG]
  12. BordoBere

Kilo veremiyorum ama ölçülerim düşüyor?

Merhaba arkadaşlar Savaş Hocanın definasyon beslenme programını kendime göre ufak değişiklikler yaparak (kaloriyi arttırmadan) uyguluyorum.4gün ağırlık 1gün HIIT kardiyo yapıyorum.1 buçuk ayda 3kilo verebildim şimdilerde ise hep aynı kilom ama bel ölçüm 85 cmden 81 cmye düştü sebebi nedir...
  13. BordoBere

Lezzetli Protein Öğünler

[/URL][/IMG] Kıyma+jambon+light kaşarlı yumurta [/URL][/IMG] Ton balıklı salata [/URL][/IMG] taze fasülye közlenmiş biber ve tavuk köfte [/URL][/IMG] Ev yapımı tantuni şalgam :) [/URL][/IMG] Pırasalı tavuk [/URL][/IMG] Mezgit [/URL][/IMG] Ispanaklı tavuk [/URL][/IMG] Karnabahar köfte tavuk...
  14. BordoBere

Anabolik Steroidler Belgeseli

https://www.youtube.com/watch?v=QCutjt_5ryA Youtubede gezinirken buldum yararlı bir belgesele benziyor.Maksat bilgilenmek.
  15. BordoBere

Lorlu SALATA

Yine lor sevmeyen arkadaşlar için basit ve lezzetli bir salata. 50 gr lor+sivri biber+acı turşuluk biber+kıvırcık yada göbek+salatalık+domates+ 3-4adet zeytin süslemek için biraz mısır ve sosu içinde zeytinyağı limon ve nane.AFİYET OLSUN.[/URL][/IMG]
  16. BordoBere

Tavuk şiş(Alıntı)

Evde denediğim tavuk şiş.200gram tavuk göğsü zeytinyağı ve baharatlarla marine edilir.Şişleri önceden suda bekletirseniz yanma olmaz.Şişlere tavukları domates ve biberleri yerleştirmeniz yeterli çok basit ve lezzetli.[/URL][/IMG][/URL][/IMG]
  17. BordoBere

Bisikletmi Yürüyüş Bandı mı?

Arkadaşlar hangisi daha çok kalori yakıyor bir türlü çözemedim.Bisikletin göstergesinde yakılan kaloriyi yürüyüş bandına göre çok daha fazla gösteriyor.Ama yürüyüş bandında daha çok terliyorum hangisi daha yararlı kalori yakmada?
  18. BordoBere

PROTEİN Pizza (Alıntı)

Geçen bir arkadaş başka bir forumdan alıntı yapmıştı protein pizza diye evde denedim görüntüsü ve tadı gerçekten harika denemenizi tavsiye ederim. 1adet tam buğday unundan lavaş/4adet tavuk jambon /acı sos/domates/40-50 gr rendelenmiş kaşar/bikaçtane zeytin üstünede başka bir tavada pişirdiğim...
  19. BordoBere

Hazır yumurta akı

Selam arkadaşlar.Hazır yumurta akını bulabilen var mı? Migrosa carrefoursaya birçok yerel markete baktım ama bulamadım.İnternetten baktığım yerlerde çok uzak.Yaygın olması gereken bir besin değil mi bukadar az bulunuyor?
  20. BordoBere

Lor Sevmeyenler için

Lor peynirinin tadını sevmeyenler için lor peynirinin içine birkaç ceviz(küçük parçalar halinde),dereotu ve pulbiber yada isot koyarak peyniri tatlandırabilirsiniz.[/URL][/IMG]