Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. D

Bu iş gerçekten genetik işi(Absürd vücudum hakkında içimi döktüm)

Beyler yaklaşık 3 senedir bu sporu yapmaktayım.Boy 175 kilom 70 ve yağ oranım %10-12 civarında gayet fit bir vücuda sahibim.Buraya kadar herşey normal ve güzel gözüküyor değil mi ? Ama aslında bu iş benim için çok zor.Yaklaşık olarak 1 hafta spora gitmeyince kollarım 39 cm den 37 cm e düşüyor ve...
  2. D

Insan Vücudunun Kazeini Sindirememesi ?

''Kazein. Sütte bulunan bir proteindir. İnsanlarda bebeklik döneminde bu proteini sindiren lap enzimi bulunur ama ileriki dönemlerde bu enzimi üreten gen kapatılır'' Aynen bu önerme vikipedi de yazıyor. Farklı kaynaklardan araştırdığımda bunu doğrular nitelikte yazılar gördüm. Bu konu hakkında...
  3. D

Bazı Supplementlerin Içindeki Zehirler !

Bazı firmalar supplementlerin içinde E129 maddesi kullanıyor ve bunların birinden bende nasibimi aldım.Malum *****7.com dan aldığım bcaa nın içinde bu maddeden çıktı ama almadan önce kesinlikle söylenmiyor.Bilmeyenler için söyliyim bu madde astım hastalarında nefes darlığı yapıyor ve farelerde...
  4. D

Şeker Hastası Nasıl Beslenmeli ?

Doktor karbonhidratı azaltmamı söyledi ama zaten zor büyüyen birisiyim nasıl beslenmeliyim ? Günde 3500 kalori alsam bile ayda maksimum 1 kilo alıyorum.Önerisi , tecrübesi olan var mı ?
  5. D

Savaş Hocanın Programındaki protein miktarı ?

Biraz fazla değil mi beyler örneğin 65 kg birisi genel kanıyla 130 gram alması gerekirken bu programda yaklaşık 180 gramlara kadar çıkıyor.
  6. D

Kalori Mantığı (Dirty Bulk)

Beyler madem amaç 3000 kalori o zaman biz zaten günde 1 adet ekmek yiyerek 1000 kaloriyi ortadan kaldırırız mantık olarak. Ama neden yulaf ezmesine veya bulgur pilavı gibi şeylere yöneliyoruz ( karb olarak) . Teşekkürler.
  7. D

Aminoasitlerin İçeriği (L-Glutamin, Glutamin)

Sitelerde baktığımızda L-Lösin filan yazıyor. Lösinle L-Lösin arasındaki fark ne ? Bu serbest formda bulunma muhabbetinden mi geliyor bu olay ? Çünkü bazı ürünlerde sadece Lösin yazıyor hangisini almalıyız ? , Teşekkürler.
  8. D

Kan Şekerini Düzenli Yükselten GAINER ?

Başlıkta belirttiğim gibi bildiğiniz bir gainer var mı ? Nutrade Weigth Gainer ' ı buldum en uygun olarak ama onun içinde de vitargonun hammmadesi kullanılmış kana en hızlı karışan karbonhidrat diye biliyorum.
  9. D

Aminoasit Kas Yikimi?

Anttan sonra Alinan kompleks aminoasitler kas yikimini onler mi ? 7 gr gibi birsey aliyoruz zaten olcek olarak
  10. D

Vitargo

Vitargo insülini çok zıplatır mı ? Kana çok hızlı karışıyormuş ama kompleks karbonhidratmış ? Bu muhabbeti bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Şeker hastalığına davetiye çıkarıyor sanırım bu ürün.
  11. D

Savaş Cebeci Bulking Programı Bana Uymadı

Uygulayıp verim alan arkadaşlar vardır elbet ama bu beslenme programı bende sadece sivilce artışına sebep oldu sebebi ise bence günde gereken proteinden 50-70 gram fazla almamız. Sırtımda aşırı sivilce çıktı.Üstelik kilo olarak kazancım çok az oldu.Aynı sorunu yaşayan var mı
  12. D

Whey Protein Tozuz Gereksiz Para Tuzağı

Beyler 2 aydır toz kullanmıyorum ve vücudum öncekini neredeyse 2 misli kadar hızlı gelişti, sebebide sanırım yemeğe daha çok yüklenmem oldu.70 kiloysanız zaten ortalama günde 140-150 gram protein almanız gerekli(YAĞ oranınıza bağlı tabii) ama 400 gram tavuk(24*4=92)ki bununla birlikte bcaa ve...
  13. D

Vitargo Tarzı Supplement ?

Vitargo'nun insulin spike yapmayan versiyonu var mı ? Sanırım şeker hastalığına davetiye çıkaran bir ürün , saf karbo olduğu için gainerlardan katlarca iyi tabii ki. Bu spike olaylarını tam bilemiyorum kilo problemi yaşamadığımdan dolayı yanlış birşey yazdıysam düzeltiniz.
  14. D

Düşük Set Kas Gelişimini Daha mı Olumlu Etkiliyor ? (İNGİLİZCESİ SAĞLAM ARKADAŞ)

This study examined the effects of different volumes of resistance training on muscle size and function over a 10-wk period. Low volume = 3 sets per muscle group per week; moderate = 6 sets; high = 12 sets. Twenty-seven men with 1-4 yrs weight training experience were randomly assigned to...
  15. D

BİZİ KANDIRIYORLAR ! (Türkiye satışı hakkında)

Çok bilindik bir siteden kreatin aldım (ON). Üzerinde türkçe 1 servisi 5 gramdır yazıyordu ancak üstündeki türkçe açıklamayı yırtıp altındaki orjianl açıklamasına ulaştığım zaman (etiket) 1 servisin 3 gram olduğunu gördüm. Hangisine inanalım ? Resmen rezillik.2 gram belki çok birşey...
  16. D

Pastörize Yumurta Akı Zararlı mı ?

Soru açık beyler lütfen ağzı olan konuşmasın , kanıt vs sunarsanız sevinirim :)
  17. D

Savaş Cebecinin programları birleştirsek ?

2 li sistemle çalışıyorum çok fazla zamanım olmadığı için. Şu hacim için olan 6x8 i 6x6veya7 yapıp Omuz+Triceps veya biceps aynı şekilde Göğüs + Biceps veya triceps şeklinde yapsam nasıl olur ? Biraz fazla mı yorucu olur ? Nasıl bir yol izleyeyim
  18. D

Genişlemek için antrenman programı

7 aydır bb yapıyorum ancak eksiksiz beslenmeme rağmen (protein , karbonhidrat ve meyve tüketimi olarak) göğüslerim vücuduma göre fazla gelişti diğer yerler kötü duruyor.Yani hacim olarak inceyim.Savaş cebecinin verdiği kol programını uygulayacağım.Başka önerileri olan var mı ? Boy:175 Kilo:64